bugün

bedelli yapanları ekran başından eleştirip sallayan bir yazarın açtığı başlık umarım tez zamanda yoğun bir hayatı olur bedelli yapmak zorunda kalır.
Ne demodesiniz mk. Bu sene gidenlerin koğuşuna ps5 kuruluyor. Fifa 21i de tugay komutanı hediye ediyor. Pes severler memnun değilmiş fifa alınmasından.
Sene olmuş 2020 bedelliler askerlik yapıyor. 2015'te bizi hiç çağırmadılar, ipad'i de eve yolladılar. Zaten benim gibi bir istanbul beyefendisine kamuflaj değil, smokin yakışır anca.

Son modeldir.
yok öyle olmuyor. emniyet muhafızla aranız varsa telefonu sokuyorsunuz ya da ayakkabınızın içine koyup ptt kargo ile göndertiyorsunuz. bu şekilde tableti de elbiselerin arasına sokarsınız olabilir aslında. neyse pubg garanti yükleniyor + azar uygulaması. şu an bile azar girseniz uzun dönem er ve uzman erbaşlar görebilirsiniz. benim askerlik yaptığım zamanlarda gece nöbetinde olduğum sıra, yan bölükten biri konuştuğu kıza asker olduğunu gece ispat edicem diye garajdaki kamyonun plakasını gösterecekti ki kovaladım. plakayı ifşa ediyor diye. zaman zaman güzel aramalar olur ve bu telefonlar patlatılır. gereklidir çünkü askerliğin ciddiyetini kavramadan bu şekilde ifşalara girişenler oluyor. biri höt dedi mi kameraya alıp internete yükleyen var. bayağı yanlış bir durum. tsk isterse telefondan yapılan, askeriyeyi ifşa eden görüntü ve videolar için sağlam dava açar, tsk aleyhinde hareket etmekten tutun, örgütlerin ekmeğine yağ sürmeye kadar varan iddianamelerle karşılaşırsınız. üstüne bunu sivilde de sicilinizde taşırsınız. bu sebeple askeri teçhizat,araç,mekan ifşa etmeyin, askeriyeyi tehlikeye atmayın da kendi özelinizde nasıl takılırsanız, takılın.
interneti yavaştır.