bugün

Kardeşim askerde insan. Asker oldunmu da komutanın emrine karşı gelmek nedir biliyorsun.
Gezide vatandaşı öldüren polis emir kulu, asker vatan haini he. Sizi doğuran anayı tsk topluca siksin amk iki yüzlüleri.
Daha başçavuşun karşısında esas duruşunu göstermemiş liseli keko tespiti.

Ek: hukuk okumuş. Hem türkçesi hem hitabeti benden beter. Daha 1.sınıf üniversite öğrencisi değilse botlarımı yakarım.
Askerliğini yapmamış hewal beyanı.

O askerin psikolojisini biliyor musun?

Ekleme: inşallah bir gün akpnin polisinin eline düşersiniz, o zaman anlarsınız.
Askere gitmeyen andavallarin kullandigi ibare.

Emir bu kardesim emir sen de olsan ben de olsam sike sike yapacaksin. Askerler de onu yapti.
askerlik yapmamış yani anasının kucağından bu güne kadar çıkmamış orospu evladı beyanıdır.

çok laf anlatılır da insan olan dinler/anlar. neyse, küfür etmemeliyim daha fazla.
Helikopterin içinde ateş açanı değil, halkın üstüne kurşun yağdıran değil, en üstteki insanları değil ama oradaki kandırılmış askerleri savunuyorum evet.
Asker emir kulu doğrudur hatta onları kandırmışta olabilirler hadi tatbikata diye ama askerin halka ateş açması kabul edilebilir değil. Tamamen vicdanımdan konuşuyorum. Ben olsam ateş açamam. istediği kadar emir versinler bilmiyorum buda suçmu.
la bu başlığı açan şahsiyet açta kulaklarını beni dinle şimdi, sen orda olsaydın ne yapardın? götün yer miydi silah altındayken emire itaatsizlik etmeye? boş boş burda konuşmayın siz sözlük başında yazı yazarken biz asker ve polisimizin yanındaydık
sivil halkı vuran askeri savunmak hainlikmiş eyvallah sözde başkomutan şahıs dışarıda askerin, tankın, helikopterin dolaştığını bile bile halkı sokağa meydanlara davet etmesi nedir asıl hainlik bu dur oy attığınız adam için canınız ne kadar kıymetli bir düşünün. Birde gerçek bir darbe olsa evden kafasını çıkarabileceğini sanan insanlar var ya onlara hiç laf yok.
görsel
Siz hayatınızda, bir er'e haydi gidiyoruz dendiğinde,
Komutanına, nereye neden gidiyoruz, dediğini duydunuz mu?
askerlikten bi haber insan beyanı.

bak canım şimdi; komutan gelir, kışlanın ortasına sıçar, bunu dilinle temizle der. sen o boku dilinle temizler, bir de en sonunda "sağolun komutanım" dersin.

-yüzbaşının kapısına vurdum tekmeyi yeter artık bu eğitim dedim.
-al dedin nereye dedin?
https://twitter.com/tongy...status/754373471682134016 aynen gençler bu çocuklar vatan haini.