bugün

nickinden anladığım kadarıyla akdenizli asil bir yazarımızdır. hoşgelmiştir.
On ikinci nesil kız. Hoş geldin.
Dişi yazar. Hoş gelmiş. Önce ben gördüm bu arada o yüzden sulanmasın kimse.
beşiktaşlı olduğu için adamdır.
fenerlilerin en akıllısının rambo okan olarak beyan eden jimnastik kulübü sempatizanı yazar. olsun insanları ayırmadan sevmesini biliriz. o değil de 929 giriyle + 1270 karma yaparak tarih yazan yazar..

bilmeyenler için söyleyelim. bu karmayı nasıl yapmış arkadaşımız eksi oylama olan girilerini silerek yapmış gerçekten çok yazık..

görsel
Değişik bir tip. Eski nickini bir türlü hatırlayamadım ama entrylerden hemen anlaşılıyor zaten. Bas donuzu geç. Evet.
kimse tarafından ilgi çekmeyince artık troll olmaya soyunan yazar.

görsel
Şu an ağlıyor üstüne varmayın.

görsel
görsel

Şu an böyle. Ahaha.
beşiktaş taklaya gidince rakip futbolculara saran beşiktaşlı yuzır.
eksi oy alan entrylerini silip her gün aynı başlıkları uplayıp artı kasmaya çalışan spastik reis.
görsel
bunun yüzünden sözlükte 7 gün ceza yedim. günde 30 tane entry giriyor artı oy alana kadar 2 gün bekletiyor oylanmazsa siliyor tekrar aynı başlığı uplayıp yazıyor. hayatımda bunun kadar işsiz, vasıfsız bir yazar görmedim. takipçilerinin hepsi de sahte hesaplar. artı karma icin her türlü hile hurdaya bas vurur.
Klasik tinerci bu. Nick altına yazıyor, başlık sola gelmeyince başlık açıyor onu da sallamazsan mesaj atıyor. ilginç bir tip. Hayatında inönü stadını görmemiştir ama sorsan en beşiktaşlı budur. Çok da sallamayın o yüzden.
Ölmüş sözlükte karma kasacam diye eksi alan entryleri silen vasıfsız. Artık şu sözlüğe sırf şunu eksilemek için giriyorum düzenli eksimi veriyorum 2-3 saat sonra aklıma geliyor gene girip gene eksiliyorum. Aynı başlığa 7-8 kere silip silip yazıyor. Babası en kısa zamanda interneti keser de bu boş beleş tipik de norma hayata döner. Anca kolpa neyse sen daha çok entry sileceksin eksilemeye dewamke hahahasiktir. Evet.
profil fotoğrafından ne tür bir yobaz olduğu hemen anlaşılan yazar. allah önce kendisine sonra ailesine ve ahbaplarına yardım etsin.