bugün

resident evil 4'te leon scott kennedy'nin kurtardığı, abd başkanının kızı. "leon help me" diye bağırırdı.
resident evil 4 bünyesindeki, amerikan başkanının sarışın ve kepçe kulaklı, bir o kadar da tiki kızı.
o yüksek biyerdeyken "donu ne renk la acaba?" diye bakmaya çalışınca eteğini kapatır, 'gel' dersin gelir, 'bekle' dersin bekler, severiz kendisini herşeye rağmen.
manken. dünyanın en güzel büyük beden mankeni. hatta dünyanın en güzel mankeni. yok yok dünyanın en güzel kadını. aşık oldum bence.

(bkz: http://corpulent.wordpres...men-i-love-ashley-graham/)
resident evil 4'de bağırarak kafa siken hatun.

ancak sözümüzü dinler harfiyen, orası iyidir.

saklan dersiniz, hop atlar çöp kutusunun içine çatışma bitene kadar bekler. bekle dersiniz. aynen orda durur, adım atmaz. beni takip et dersiniz, hemen koşa koşa gelir.

kendisinin ölmemesi ya da kaçırılmaması gerekmektedir.

iyi şekilde korumazsanız düşmanlar bunu patates çuvalı gibi sırtlayıp götürürler. zamanında durduramazsanız mission failed olur.

yakınında düşman varken ya da kaçırılırken gayet tiz bir tonda "heeeeeeelp!.. leon!.... help me leon!... heeeeelp!" diye sonsuz döngü şeklinde bağırır. kulak zarlarına tecavüz eder.

kendisini kaçıran düşmanı bacağından vurup ashley'i düşürmesini sağlamak gerekir.

yannız benim yaptığım mallığı yapıp düşmanı vurucam diye koskoca magnum mermisiyle baam diye kafasından vurmayınız, yazık oluyor.
hükümet gibi kadın.
plus-size modelmiş kendisi. bbw derdim ben.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
karaya vurmuş balina misali.
görsel
balık etli dediysek bu kadar da değil.
Hükümet gibi kadın sözü bunun için söylenmiş olabilir.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Yenge de maşallah süt ineği gibiymiş. Bizim çiftlikte görmek isterdim kendisini doğrusu.
kocası ile görüntülenmiş.

http://kelebekgaleri.hurr...am-kocasiyla-goruntulendi
balık etli güzellerdendir.
yüzü manyak güzel ingiliz hatunu .
görsel
'At, avrat, silah' taki hem at hem avrat. Ikisi bir arada. Silah olmasada olur amk. Füze gibin.
her erkek, ölene kadar "hökümet gibi bir kadın" arayışı veya hayali içindedir.
(bkz: salon salomanje)
3 çocuk anasıdır .
gadın didiğin böyle olur, böyle olur, böyle oluuurr" sözündeki kadın, bu kadındır.

hükümet düşer bu kadın düşmez, breh breh yürüdüğü zaman zelzele olur, gerçek bir afet. tek f ile.
hökümet gibi kadın.