bugün

Öldürülen türkiye nin beyinleri.
Allah öldürenlerin belasını versin.
Kendim araştırmasan haberlerde asla rastlamayacağim cinayetlerdir.

Medya çok aşağılık.

Neyseki rte nin kanalı atv var da artık herkes öğrenebiliyor bunları. Geniş kitleler.
Cinayet zanlıları asla bulunamayacak. Çünkü poliste işin içinde.
burada staj yaptım ben. bu adamlar amerikayı sıfırdan keşfeden adamlar. kıbrıs barış harekatı zamanında kurulmuş aselsan ambargo olduğu için. açılımı da askeri elektronik sanayi dir. o zamanlar hollanda dan bir telsiz alıp onun aynısını yapmaya çalışmışlar ama hiç bir belge kağıt hiçbirşey yok ellerinde. deneme yanılmayla aynısından üretip 2013 itibari ile hollandaya füze tanıma sistemleri satıyorlardı. zamanında zorla telsiz kopardıkları ülkeye füze tanıma sistemi satmak nedir amk. bu adamlar elektronik üzerine biraz daha ilerlerse savunma sanayinde biraz daha sivil sanayilere kaydırılırsa intel i geçebilecek kapasiteye sahipler. ama aselsanda bir eksik herkesin birbirini tanımamasıdır. bunu birkaç yerde belirtmiştim. her departman belli kapıları açabiliyor ve böylece kimse birbirini tanımıyor koca kampüste. bu da insanları yanlızlaştırıyor. koca projeyi yaparken yanlızsın yani. bu sıkıntılı bir durum.
daha önce de benzer olaylar olmasına rağmen hala intihar diye şüpheleniliyor. her şey apaçık ortada. zaten böyle beyinleri zor yetiştiriyoruz onlar da cinayete kurban gidiyor. ki şu da belli istenilse aselsan mühendisleri cinayetlerinin hepsi çözülür sorumlular bulunur ama sanırım durumu ciddiye almıyorlar
devletin gözü gibi bakması gerekirken ölümleri hakkında ağzını açmadığı zeki insanlar.

osmanlı'yı geri getirme hayallerinin çapı lale devri kadar anlaşılan.

hani siz devletçiydiniz? hani siz vatanperverdiniz?

geçiniz bu ayakları, geçiniz.
akıllı durup şifre kırmazlar ise hayatta kalacak olan muhendisler..
valla tehlikeli yerin tehlike altında olan mühendisleri..
Millet uzaya çıkıyor yeni gezegen arıyor, bizimkiler günü kurtarmanın peşindeki mühendislerin ölümüne " çok zekiler cia mossad bla bla suikast yapıyor" tandanslı sözler sarfederken çok komik oluyorsunuz.

Kusura bakmayın ama üç beş kod yaZan çoluk çocuk kimsenin sikinde olmaz, Suikast olduğuna inanmıyorum, psikolojik durumlar olabilir.

Ha bir de mecliste bir sike yaramayan 500 vekile müftüye, bilimum gereksiz şahsiyete korumalar milyon dolarlık zırhlı araç tahsis edecegine genç beyinlere sahip cik ulan devlet!

Olan ölenlere oluyor, geriye de biz tatava yapıyoruz allahın rahmeti üzerine olsun uğur kardeş...
bu ülkede bir pop şarkıcısının bir ASELSAN mühendisinden daha iyi korunduğunun göstergesidir.
Türkiyenin güçlü büyük iradesidir. Hamdolsun yakında o deaş pkk kalmayacak.