bugün

başınızı kaldırmaya utanırsınız, yerdeki desenleri ezberlersiniz.
tamam asansöre karşı cinsle binmem.

edit: ilk benim aklıma geldi ama internetim yavaş olduğu için başkası yapmış aq.
Karşı cinsle asansöre binmektir. Abartmaya gerek yok olur böyle şeyler. Evet.
Ya bırakın artık şu karşı cinsi Kaf dağında görmeyi. Ne var yani rahat olsanız. Muhabbet ede ede gidin işte yol boyunca. Tanimiyorsaniz da normal davranın işte. Desen ezberleme nedir yani...
-allaaaaaaaaaaa, traverten!
+tramessi!
Istesemde binemem .
(bkz: asansör fobisi)
yere bakaraktan 'ananı siiim ilk defa karşı cinse bu kadar yaklaştım' .
neden binmeyecekmişim? neden utanacakmışım?

zaten bi apartmanda var bi hastanede. hastanedeki belediye otobüsü gibi zaten. komşular da bildiğimiz tanıdığımız insanlardır.

azıcık insaniyet please.
çok bindim. Allah affetsin sjsjsjs
sabah denk gelirsek günaydın, akşam denk gelirsek iyi akşamlar diyorum.
ikisi arasında denk gelirsek orası bana kalsın*
sanane yarram? diye cevap verilmesi gereken emir cümlesi.
genelde tercih edilmez ama şayet tercih edilmesi gereken bir durumsa:

önce çaktırmadan alyans kontrolü yapılır sonra iyi bir açı belirlenir bakışlarını yakalayabileceğiniz ama yakalanmayacağınız güvenli bir açı.

sonra ne sıklıkla ne kadar süre bakıyor kontrol edilir. uzun uzun ve kesintisiz bakıyorsa tehlikeli. aman diyim.

kısa kısa ve çekingen bakıyorsa bir kaç kez bakışlarınızı yakalamasına izin verebilirsiniz. şöyle derin bir nefes alınır parfüm ter kokusu ne alemde.

devamsa kaçıncı kat veya saatiniz kaç acaba gibi basit bir soruyla diş ses tonu ve saat takıp takmadığı kontrol edilir.

devamsa ee ben bu katta iniim.
ne yapacağız asansöre binmek için hemcinsimizi mi beklicez. paranoyanın bu kadarı çok fazla.
asansöre karşı cinsel bişeyler hissetmek gibi okudum. az da olsa güldüm.
hergün sabah ve akşam yaşadığım eylem.
nolacak ya korkmayın bu kadar, duruma göre günaydın, iyi akşamlar, görüşürüz ile bitecek muhabbet zaten eğer ki çok fazla tanışıklık veya iş arkadaşlığı yoksa.

3 tane rusla aynı asansördeydim bugün, karılar rusça konuşuyor günaydın deyip daldım, nabayım şimdi başka asansör ile erkek mi bekleyeyim gülerler lan adama?
O da bir insan sonucta amk tutup da boz ayiyla ya da toprak solucaniyla binmiyoruz ki neden buyuttunuz bu kadar.
binerim o benle binmesin çok sıkıntısı varsa merdivenleri tercih etsin.
Ciddiyete gel.. ikiside bir bürokrat soğukluğu ve ciddiyetiyle yolculuğun sonlanmasını beklerler..
Çekinmeden yaptığım eylemdir. Nedir yani. Küçükken de lise öğretmenim başka öğretmenle soru çözünce trip atardı.
Benim içimden geçen cümle metnin ana fikrini oluşturuyor: karım değilsin seni aldatmıyorum!!!
Uyarlayalım: sadece yukarı çıkacağım bayanla sadece denk geliyoruz.