bugün

"bizim kız bizden kaçar başını örter kıçını açar" felsefesini anlatmaya çalışan kızdır.
anasını satayım ankara'da erkekler kızlar protesto niyetine yiyişsinler. o zaman medeni oluruz. türbanlı kadın bir erkeği öpemez mi sanki. he bu mu medeniyetiniz. ulan sizi ben ters yolda düz sikeyim.
türbansız kıza gelince anası mısın baba mısın diye sormayan güruhların koruyup kolladığı pek müslüman türbanlıdır.
baymıştır.
insandır. ihtiyaçları, arzuları, duyguları vardır. en az asansörde yiyişen dayılar kadar insandır.
1 kamil 1 kezban gibidirler.
öpüşmeyi de bilmiyorlar aq.
iyice boku çıkmış başlık örneği.
2 youngs 1 cup.
asansörde fantaazi yapan evli çiftdir.

(bkz: hüsnüzan)
kutsal damacana.
hepimizin en az bir kere denk geldiği durumdur.ben 2 defa bastım.
adamı vakumladı .
ya evlilerse diye de düşünülmelidir.
gayet normal bir şey yapan iki yüzlü insandır.
belli ki sinirine hakim olamayarak kavgaya tutuşmuş örtülü kişidir.
mekan ayrımı yapmadan sevişen türbanlıdır.
(bkz: hiç bu kadarını bekliyordum aslında)
başı açık kıza gelince orospu, başı kapalı olunca belki evlidir. işte sözlüğün iki yüzlülüğü ve düşüklüğü. iğrençsiniz ibneler.
Büyütecek bi şey yoktur. Gençler birbirini görmüş beğenmiş sevmisler. Hangi oç verdiyse internete anasının kulakları çok pis çınlıyordur.
sesli güldürendir. o nasıl bir yiyişme amına koyayım, bir anda akıllarına gelmiş gibi başladılar.
öpüşmekten soğutan türbanlıdır. resmen adamı sömürüyor kadın.
o değilde güzel yiyişiyor yalnız, lan sabah sabah kaldırdınız benim çavuşu, bi siktirin gidin *
her kapalının müslümanlığı gerektiği gibi yaşamadığının ve her başı açığın dinsiz olarak kabul edilmemesi gerektiğini gösteren görüntüdür.
yine sevişmekten soğudum. iğrenç hayvan.
iyidir güzeldir de ömrü hayatımda tüm kız arkadaşlarım açıktı, lan biri de asansörde yiyişmeye izin vermedi ya la.
olağan davranan türbanlıdır. yadırganmamalıdır.

sevgilimizin-eşimizin elini tutuyoruz diye ahlak polisliği yapanlardan olmamak lazımdır.