bugün

erkek milletinin yaşadığı acı ve psikolojik şiddete dur demek için uludağ sözlük'te başlatılan kampanyadır.

artık biz de güçlüyüz...
yaz amk başa yaz.
Kızlar ben bakıcam telaş etmeyin.. Ahshhd
abazan arkadaşlar biliyoruz, çok zorlanacaksınız hatta ilk fırsatta davamızı satacaksınız ama dayanın kazanan siz olacaksınız...
Erkeklere de bakmayın.

Hamam böceği falan idare edin işte.
Gerek duyulmayan kampanya. Zaten bu kampanya başlamadan önce bakmamaya alışmıştım. Dolayısıyla dahil olmama gerek yok.
O zaman motorcu müzisyen uzun saçlılara bakarsınız artık.

Ben kızlardan devamke.
ibne olmaya çeyrek kala.
(bkz: ibne olmadan önceki son sözler) böyle mi oluyormuş?
En sonunda tüm kızlar altında "Sik beni!" diye inleyeceklerini düşünüyorsan hemen vazgeç.
Travelera bakın.
(bkz: şalvar davası)
hali hazırda çok önceden başlatılmış kampanya.
kampanyayı da tek başıma ben başlattım. güzel kadınların kibriyle, havalı olmalarıyla erkekleri nasıl etkilediğini, ilişki konusunda nasıl sıkıntı çekmediğini ve kalbimi nasıl çatır çatır kırdıklarını görünce göz teması ve iletişimi zorunlu olmadıkça bıraktım.
zaten onlar beni görmüyor, yok sayıyordu, artık ben de onları görmüyor, yok sayıyorum. tek farkımız, biri bana bakmadığı zaman dikkatini çekmek için çaba göstermiyorum.
rahatlatan bir kampanyadır.
Bizim burda kız yok aq. Var da güzel değiller.
lütfen kendi adımıza kampanya düzenleyelim.
(bkz: Nasıl gay oldum)
yaz lan beni de. traveller kardeşimle beraber yürüyelim bu yollarda.
görsel
beni hangi ibne eksiledi acaba. son nefesimi verene kadar seveceğim tüm karıları geberin amk.
yahu biraz dik durun istemiştim oysa sadece, biraz haklarımızı kazanalım istemiştim...
Kadınlar kapsam dışı herhalde *
bi bize yeteriz mi diyorsunuz ? taş yağacak !..
(bkz: tohuma kaçmak)
Ben zaten dullara bakıyorum.