karması kısa sürede 230 a yükselmişken azala azala bugünlere gelen bir yazarın acı itirafıdır. bu bir yazarın acı itirafı olmakla birlikte belki de çoğu yazarın hayalidir.

sözlüğe üye olurken karma nedir bilmiyordum, daha önce ekşide itüde ve hatta burda yazmama rağmen hiç dikkat etmemiştim bu mevzuya. zaten uzun süre yazamamıştım, nesil kavgasında küfür edip silinmiştim hep. yaklaşık 1 yılı aşkın burda yazarım. çok karma sıfatı gördüm. sözlüğe her girdiğimde şukular şukular üstüne geliyor o ben kısmındaki puanım her seferinde 1 haftadır osbir çekmemiş ergenin ziki gibi büyüyordu. aslında puanımın artması hoşuma gitmiyor değildi. ama (bkz: serefsizimbenimaklimagelmisti/#14436160) dediğim gibi ve arkadaşımın dediği gibi (bkz: serefsizimbenimaklimagelmisti/#14436137) içimde bir kojiro hyuga olma isteği vardı, bunu da engelleyemiyordum. çünkü ne zaman birinde bu sıfatı görsem puhahahaahhaha şeklinde gülüyordum.

yaklaşık 6 aydır karmamı buraya çekmek için uğraştım durdum ama olmuyor , o kadar seksi fotolarımı paylaştım, dedim ezikolar eksiler amacıma ulaşırım yok yine olmuyor. caps yaptım, her kıza yazdım asıldım ama o kadar tatlıyım ki yine olmuyor. en son düştüğü 76 işte.

bu karar vermemdeki asıl amacıma gelince, karma çok önemlidir arkadaşlar, o sizin prestijiniz, ne kadar güzel bir yazar olduğunuzun kanıtıdır. geçen bir yazarla konuşuyorduk karman kadar konuş la yarram dedi. işini, öğrenim durumunu, eğitimini sordum söylemedi ama karman kadar konuş dedi. çok ezik hissettim kendimi o an, sanki pres makinesini soktular beni. elimi kolumu bağlayıp karşıma 3 tane hatun koyup striptiz yaptırdılar. bunun acısını bir düşünün. çok zor gerçekten.

yine de 6 aydan fazladır çevremde beni sevip sayan insanlar karmamın düşmemesi için uğramış olabilir bana kötülük ettiler ama bu saatten sonra onların daha fazla artı oylarına muhtacım. ellerini dert görmesin arkadaşlar, bütün seksi fotolarımı silicem, kızlara da asılmıcam. lütfen biraz artı oy...lütfen..
her yazılanı eksileyen ibneler olduğu sürece o iş yaş.
yemişim karmayı sana bişey olmasın dedirten karar.
artık çocuklarım için yaşayacağım benzeri bir serzeniş.
bilgi içerikli entryler girmekle olması mümkün olmayan eylem. Bilgiye değer verilmez ama itiraflar başlığına acındırma içerikli entryler girilerek hedefe ulaşılabilir.
karma için kaliteden ödün vermemek gerekliliğidir. yazdığı yazıların kaliteli olması önemli olandır. herkesin beğenisini kazanmak imkansızdır, kaldı ki geçen okuduğum bir sözlük yazarının itirafı herşeyi gözler önüne sermektedir.
- önce eksimi verir, sonra okumaya başlarım.
olm hala mı karma dedirten azimkerane düşünce.
troll'lükten vazgeçmiş bir troll'den (yani eski troll'den) duyulabilecek bir karar ifadesi.
çalış çalış nereye kadardır.

pes ettim artık -1 düz adam.. yazıklar olsun... size çok kırgınım..
eksi alıp silenin karması düzelse ne yazar, düzelmese yazar. karma yükseltmeye çalışmak yerine hoş entryler, ruha işleyen yazılar yazmak, bir düşünceyi kanıtlarla savunmak bu işin başlangıcıdır.

entry yazmak için entry yazılmamalıdır. haksız da olsa bir yazar eğer hakkıyla yazmışsa ve kanıtlarıyla destekliyorsa yazısını zaten o karma bizim gibi iyi okuyucular tarafından öpülüp başa konulur zaten.
ileride Galatasaraylı yazarlarla uzlaşmaya varıp deneyeceğim hede.

Eksilerimin dörtte üçü malum kızgın damdaki kedilerden.*
akabindeki cümleler şu şekilde olabilir,

artık günü gününe entry girip daha güzel yazabilmek için bol bol kitap okuyacağım, güzel entryleri beğenip kötüleri eksileyerek düzenli oylama yapacağım. hıhı evet.
arkadaş başlığı görünce bile gülesim geliyo ya. çağım lı ciğim li konuşmak ne komik lan haha.

neyse vazgeçilen bir eylemdir. artık penisimi büyütmeye çalışacağım aaasdfdsaf.
leyla sayar'ın dansözlükten evliyalığa geçmesine benzer bir kendine geliştir.
beyler iteleyin biraz temali eylemdir.

benimkisi fazla kalktı dikkat edersiniz. bu kadarına alışık değilim.
Eksilenme korkusu taşıyan yazardır. Düşüncelerini özgürce yazamaz, artı almak için cins cins işlere başvurur. Ayıp. Yapmayın.
Olası kemal kılıçdaroğlu seçim vaadi.
cabuk kalkmiyor dikkat ediyorsaniz?

aci bir itiraftir hem de...
karması eksilerde gezen kişi için hiç de önemli olmayan bir konudur.
derdini sikeyim tabirinin kullanılması gereken yerler hakkında insanı düşünmeye sevk eder.
hedefini karma yükseltme olarak belirleyen herhangi bir ezik yazarın cümlesi. işte o ezik benim. bundan sonra hedefim karma yapmak. şaka lan şaka, kim sker karmayı. tabii ki ben. oh, yeah, mmm, şön. evet.