bugün

Doğru bir tespit.
ne yazikki islam'da olmayan bazı şeyleri varmış gibi gösteriyorlar.
yeterince gitmiştir çünkü.
Din zaten gittiğinden kalmamıştır.
ortada din kalmadığındandır.
(bkz: satıyorum satıyorum saaaattım)
"din elden gidiyorcular"ın asıl derdinin din-iman olmadığını gösterir.

bunlar eskiden kırık dökük arabalarının üstüne "huzur islamdadır" yazdırırlardı. şimdi binmekte oldukları ciplere ise aletin fiyakası bozulmasın diye yazdırmıyorlar göreceğiniz üzere.
ülkenin her yerine zibil gibi imam hatip okullarının açılarak bilimin yok edildiği; ötekileştirmenin, hakaretin, adaletsizliğin, cehaletin, yaşam tarzlarına yönelik baskıların, kadın cinayetlerinin, yozlaşmanın, dibine vurulduğu ülkemizde artık böyle bir söyleme gerek kalmamıştır. her şey istedikleri gibi çünkü.
bu ülkede ya din elden gider, ya şeriat gelir ya iran oluruz vs vs. emlak piyasasının getirisinden başka kimsenin birşeyi salladığı yok artık.
daha 4 saat önce ben bağırıyordum.
çünkü din elden gitmiyor artık. sünniler uyanıyor. hakka uydurma rivayetlerle değil kuranla gidilebildiğini öğreniyorlar. meal okuyorlar. düşünüyorlar. şirkten kaçıyorlar. e haliyle de din elden gitmiyor. din yeniden doğuyor.

lakin bu dinsizlerin korkması gereken bir şey değil. emin olun kuran müslümanları, bizler sünnilerden daha hoşgörülü ve saygılıyız. yani ne adaletsizliğe eyvallah etmeyeceğiz birlikte. uyumayacağız artık.

hakka yürüyoruz sünnetçiler ne kadar çok küfür, hakaret edip salya saçarak bağırsa da.