bugün

+sibel asfaltın olayım çiğne beni...

-silindir miyim ben hayvan?
Artık beyin naklini devlet karsilasin diye dua ettigimdir.
kaş göz işareti ve dudak hareketi yapmak serbest mi.
trollük olsun diye kadınlara laf atanların akıllarını başına getirmiş.

baktılar idam tartışılıyor, bir trollük uğruna ipi boylamayalım demişler.
Yıllardır dikkat ettiğim husus zaten. Bunu kampanya olarak yapmaktan ziyade beynin olduğun için yapmak lazım, aynı şeyin anana bacına yapılacağını hesap ederek.
bu entari bayanların üzerine biçilmiş kaftandır.

dedem (bkz: amı olanın imanı olmaz) demişti inanmamıştım, amınıza koyayım rahmetli boş konuşmamış.

son lafımıda attım, desteklediğim kampanyadır.
Katıldığım kampanya. Çok şukur daha bir kıza bile en ufak değil laf atma, yan gözle bakmadım bile. Yapanlar da artık yapmaz inşallah.
bu kampanya (!) nın ironi olması dileyerek, otobüste dolmuşta sizden sonra bir bayan yalnız kalacaksa o bayan inene kadar inmemek gayet de yararlı bir kampanya olabilir. en kötü ne olur bir vasıtaya daha binilir nedir yani.

edit: evet varmış böyle bir şey (bkz: dolmuşta son yolcu bayansa inmemek)
ergenlikten kurtulmanın, ilk ve güçlü adımını atmanız anlamına gelir.
szölükte 75 yaşı üzeri yazarlar olduğunu gösteren başlık. "of hepsi senin mi" diye laf atan birini en son sahaflardan aldığım tarihi gırgır dergisinde görmüştüm.
bu kampanyaya katılan dangalak demek ki daha önceden atıyordun bu kampanyayla atmıcaksın öyle mi.. kampanya süresi bitince atmaya devam mı edeceksin. böyle gerizekalı başlıklar açınca ne oluyor anlamıyorum. olum şu sözlüğe bi seviye gelsin artık. yada liseli ergenler için bi bölüm açılsın orda açsınlar başlıklarını. şuranın standardını yükseltelim azıcık.
Delikanlığa kocaman adımdır.
Bırak anneyi, kız kardeşi ya da kız arkadaşı, tanımadığın birine bile yanında laf atınca nasıl rahatsız olUyor insan.
Katıldığım kampanyadır. Aferindir.
katıldığım başlık.
çünkü bundan önce günde en az bir kıza laf atıp, en azından parmak atıp akabinde parmağımı ıslak mendille silmek suretiyle yaptığım bu eylemlerden bugün itibariyle vazgeçiyorum.

yeni bi kampanya açalım: ezik kadınların çağrıları.
zaten atmıyorduk ve atanlara "ulan ne öküzler var" diye bakıyorduk hatta kardeş akıllı ol diyorduk
durumunu bilmeyenlerin kampanyasıdır.

siz atıyosanız,şimdi neyi eleştiriyosunuz yarı insan yarı hayvan mahluklar.
tam bir ayılık kampanyası. hayvanlıktan vazgeçtiğini ilan etmek.
güncel Önemli Başlıklar