bugün

3-4 bölüm önce kurtlar vadisi'ne dahil olmuş israil-amerika karışımı kel adam. her yeri kamera ile izleme gibi garip ve saçma bir teknolojiye sahiptir. hadi kamerayı ağaca taktırırsın anladık, duvara taktırırsın anladık da gökyüzüne nasıl taktırıyorsun be adam?
kurtlar vadisi pusu'yu bir süre daha meşgul edecek villain.
(bkz: graham fuller)
gladio'nun 1 numarası. polat onun kim olduğunu öğrendi.
kendisi çıkınca çalan müzik köyden indim şehire filmindeki bir müziğimi hatırlatıyor yoksa ben paranoyak mıyım?
Cam ve gözetleme teknolojisine zirve yaptırmıs ,insanı sinir eden bir rahatlığı olan kurtlar vadisi oyuncusu.
türkler ölmeyi sever diyerek tipik israil kişiliği bunca kitabı boşunamı okuyoruz tabiki bomba nasıl yapılır onu öğreniyoruz...?__
bana lex luthor'u andiriyor.
gamze özçelik in ayıp görüntülerini piyasaya sürüp yapay gündem yaratmış kişidir.
ajdar'ı da yapay gündem yaratmak için ortaya sürmüş olması muhtemel adam.

Ajdar ajan oluyor bu durumda.

Aylar sonra gelen edit: ajdar üstünden geyik kovalamışım resmen. Eksileyin bunu, müstehak... Ama yok lan, daha yeniydim bunu yazdığımda. Vazgeçtim artılayın...
kurtlar vadisine göre gladio nun türkiye de ki lideri.
http://www.trdinle.com/ku...eller_gladio_2-40755.html
laptopsuz hiç bir yere gitmez, arabası bmw'dir. dizideki asıl müziği o değil budur.

http://www.youtube.com/watch?v=GfHj4VdUeRg
(bkz: gladio nun türk oyuncusu)
(bkz: osman soykut)
keldir ama yakışıklı adamdır. yerleştirttiği gizli kameraların da insanları nereye giderse steady cam gibi takip etme özelliği de enteresandır.
asansördeki görsel şovuyla polatı dumur eden megaloman kişilik, yarın bizim kv manyağı yöneticide asansöre lcd takıcaz diye para isterse şaşırmam.

(bkz: sende bunu yedin)
polat'ın kızını hristiyan geleneklerine göre vaftiz etmiş cia'nin türkiye ve ortadoğu masası şefi...

şimdi kafamı kurcaladı.
bu aron feller yahudi abd vatandaşı değil miydi? ne iş bu vaftiz olayı?

ya senaristler şaşırdı.
ya da polat üzerinde yahudi düşmanlığının yerine bir hristiyan düşmanlığı yaratmak istiyor aron feller...

her ikisi de olabilir...
sezon finalindeki son hamlesiyle hem izleyicileri şaşırtan, hem de dizideki ömrünün çok uzun olacağını belli eden kurtlar vadisi pusu karakteri.
kurtlar vadisinin en olmuş karakteridir. bir zamanlar iskender böyleydi. adam karşımıza çıksa kokacak gibiydik sonradan karakter bozuldu. ama bu feller rolü çok iyi yansıtılıyor. beni gayet inandırmıştır bu karakter.
saçma sapan bir kv oyuncusu daha.
şivesinin değiştirilmesi gerektiğini düşündüğüm ideol kötü.
Kurtlar vadisi mezarlığına gömülen bir karakterdi öldü. (bkz: polat kafaya indirdi)
dizinin hakkını veren adam.
diriliş ertuğrul'da ak sakallara,abalara bürünüp yine aramıza sızmıştır!!!
kahrolsun israil uyan türkiyem!