bugün

yine akıllara gelmiştir.
Güvenilmeyecek insan.
işte bunlar hep seks.
Aydinoglu olma olasılığı yüksektir.
unutulmayacak bir başka rezilliktir. film yapıyorum sanat yapıyorum ayağına arkadaşının kızına yatağa atıp götür sonrada ay çok zorlandım falan dersin bizde yedik zaten bu rezilliklerinden sadece biri ama tabi seninle sanat film yapıyorum ayağına yatağa giren birisinede çok iyi sözler söylenemez o kızında şöhret ve para içi ya da sanat için yapacaklarının sınırı yok görmüş olduk. sanat için sende kızını arkadaşına yollar mısın acaba. evet.
sanat içindir.
alanın verenin razı olduğu durumlarda herkese bi şey yemek düşer dediğimiz durum. hadi ulen be.
erik ağacını fidanlıktan al, yıllarca büyüt, sonra katır kutur yiyip ağzını şapırdatırken, "ben bunun tohumluğunu biliyorum yav" de. yuh yuh!
savunulan argüman haco hoca bafileyince bir şey oluyor mu? Lan bu nasıl bir genelleme? 2 tane şeref yoksunu kişi yaptı diye koskoca bir inancın temsilcilerinin hepsini ansıl aynı kefeye koyuyorsun be vajina vaveylası?

Klasik Türk ateisti zihniyeti işte. Bu mantığa göre Hitler, pol pot, stalin ateist olmasından mütevellit bütün ateistler katliamcı ve soykırımcı oluyor. Di mi?

bekleme yap devam etme, bekleme yap ki biraz o kafadan içeriye bir şeyler girsin.
yav önceden kırmızı noktalı filmler vardı, tutti furutti falan vardı. kimse de sapıklık yapmazdı. ne kadar yasaklarsan bir şeyi o kadar o saplantı haline geliyor işte.

adam oynamış, öpmüş, sevişmiş eeee...
hacı hoca badeleyince bir şey oluyor mu ?? yok
bekleme yapma devam et.
o değil de, o sahneler çekilirken kaç kere prova yapıldı, kaç kere "baştan al" denildi... iptal edilen kaç tane çekilmiş yatak sahnesi var. üf üf...
çocuk tacizlerinin, istismarların ve tecavüzlerin ortağa çıktığı bu dönemde filmin tanıtımı için bu olayı öne çıkaran yapımcıya, iyi aile babası rolü çizmeye çalışan ama bir reklam için ampirik ampirik konuşan ilhan şeşen adlı kart horoza, her şeye duyarlılık gösteren ama nefes alsın yeter mantığıyla her kıza yazan kendi yaptıklarının da taciz olduğunu idrak edemeyen sözlük yazarlarına da buradan en içten küfürlerimi gönderiyorum.
bebek gibi kızı yalamak için en iyi bahane, kızın bebekliğini bilmek herhalde.
bir an yok artık ülkede tecavüz,ensest gırla ilhan abimizde mi dedim de başlık milliyet.com.tr başlığı olmuş sanat için sevişmişler. Eh arkadaş şanslıymış bu filmi kızlar akp zihniyeti sağolsun ülkenin her yerinde yaşıyorlar maalesef..
Yengede kütür gibiymiş erik erik.
kız baya düştü gözümden. sevse aşık olsa tamam da para için deden yaşında adamla yatıyosun be.
olay var sanıp baktığım başlık. filmmis amk. la o herif şarkıcı degilmi?
Herşeye normal diye bakarsak anormalin tanımı ne olur?
Bence ikisine de yakışmamış.
(bkz: yapma ya)
(bkz: hadi ya)
Olum anlamıyorum lan. Adam olan adam alnina silah dayasa boyle bir orospu çocukluğunu yapmaz.
Ama adi film, sanat vs. Türevleri olunca yapılıyor. Ardina saklandiklari sey bu yani. Bu mezhebi genis ibnelerin de adi sanatçı ya, ne diyeyim amk..
(bkz: yeğen de erik gibiymiş kütür kütür)
Belli bir saatten sonra beliren uludağ sapıkları ulu komitesi alert.
Çok zorlandıysa rolü kabul etmeseymiş. Arkadaşımın kızıyla sevişmem deseymiş yada o sevişme sahnesinin çıkarılmasını isteseymiş.
Paramparçadaki Erkan petekkaya Nurgül e öpüşmemek için kavga etmiş ve o rolde oynamamış mesela?
Roldeki kız izin verdi ise kimseye laf düşmez. Silah zoru ile değil ya? istediğini yapar, yaparlar. açıklama da yapmış. Açıklama yapmak da zorunda mı? Değil. Kimsenin ağzı torba değil büzülmüyor işte ne yazık. Sanki zorla kıza tecavüz etmiş...