bugün

Ayaklarınızdan öpüyorum hocam.
Allah'a emanetsiniz.
özelliklere kızlara sorulan bir sorudur.
Seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. istanbul'un resmi olmayan sonucunu da öğrendiğimize göre uyuyabilirim artık. Yorucu ve gergin bir gündü. Bir kaç yıl seçimsiz bir gündem olur inşallah. Dilerim her şey güzel olur. Bugün 1 nisan. Ülkemiz ve milletimiz için yeni bir başlangıç olsun.
Kalın sağlıcakla. Hayırlı geceler...
yat zıbar.
iyi geceler.
Bir dakika benim sorum var sence fırat ın doğusuna olası bir harekat türkiye nin lehine mi olur yoksa aleyhine mi ve Özgür suriye ordusu neden dibimizden ayrılmıyor. Teşekkürler.
cevabı hayır olan sorunsal. yat uyu reis boşver aşk acısı çek çek nereye kadar.
Horoz ölür gözü çöplükte kalır misali adam uyuyacağım diyor hala laf yetiştiriyor ya. Karşim biraz rahat bırakın sözlüğü, 1 saat havalandıralım..
Ben tatlı tatlı yatıyorum size iyi geceler tatlışkar.
Kişinin yatmadan evvel ortamdakilere sorduğu sorudur.

Bi iyi geceler diyenimiz yok amk.
iyi geceler arkadaşlar.. Uyuyorum ben. Kötü dileklerinizi almadan uyku tutmuyor da..
(bkz: sen kimsin amk)
görsel
iyi geceler

görsel
(bkz: ya uyuma konuşalım)
canım iyi geceler. kendine çok iyi bakıyosun hiçbi şeyi kafana takmıyosun. okeay?
iyi geceler iyi günler.
iyi geceler, tatlı rüyalar, rüyanda beni gör, denilesi başlık.
Hıçk. Githmeden bı khere öpüjeewmm. Hıçkk.
Kuşkusuz bir tavuk sorusu. Bu saatte uykunun kendisi bile yatak odalarına uğramıyor iq. Ne uyuması. Neyse:

görsel
Aman gitme. Gitme de şu sözlüğü tekrar kurtar.
Evet benim bir sorum olacak süt içer misin ana kuzusu.
iyi geceler allahu teâla rahatlık versin.
(bkz: gute nacht)
yatmadan önce merak edilendir. arkamdan konuşmayın, ben buradayken yüzüme söyleyin diyeceklerinizi.