bugün

şehirde Genelde azeri türkleri, türkmenler yaşadığı için destek görmeyecek kampanyadır. Belki de hakkında girilen tek entry bu olacaktır. O derece...

Edit: Hatta ilgili şahısların ikiyüzlülüklerinden dolayı direk hümanist uzay danalarımız tarafından iş bu entry eksi yağmuruna tutulmuştur. Tebrikler sözlük danaları...
kampanyayı başlattığım entry en kötü entry'm olmaya doğru giden kampanyadır. Tamam istemiyorum göndermeyin kitap. Gönderin mardin'inize. Vurmayın lan öldüm.
serhat şehri ardahan'ımız için gönülden destekleyeceğim kampanyadır.
birde şu adresler yazılsa da eşimize dostumuza haber versek dediğim yardım kampanyalarından bir tanesi... adres yazmazsanız gönderilmez tabi nasıl gönderecek insanlar... illa peşinizden mi koşsunlar özel mesajla adres almak için... *
Sırf yalancı hümanistlerden ayrılmak için kitap gönderilecek okulla ilgili çalışmalara başlamaktayım. Umuyorum ki bazılarının ikiyüzlülüğünü göstermek için başlayan bu kampanya gerekli destek sağlandıktan sonra birilerinin yararına olacaktır. Öncelikle köy okullarından başlayacak bir inceleme sonrasında ilgili okulun bilgileri buraya yazılacaktır. Ayrıca okulun yöneticileriyle de temasa geçilerek isteyenlerin maddi destek vermesinin sağlanmasına da çalışılacaktır.

(bkz: ardahan a kitap lazım)