bugün

çağımızın en büyük tehlikesidir.

bunu bir ırkçılık olarak düşünmeyin sakın! kimin arap olduğu ile ilgilenmiyorum. arap zihniyetini savunan ya da araplar gibi hareket edenler benim hedefimdir.

peki nedir bu tehlike? 1. sırada yarın ölecek gibi ahiret için yaşamaktır. arap zihniyetinde dünya gelip geçici bir yer. ebedi yaşayacakları yere kanalize olmaları sonucunda yaşadıkları dünyayı bir bok çukuruna dönüştürmeleri ya da dönüşmesine sebebiyet vermeleridir. halbuki islam; allahın yarattığı her şeye saygı duymayı öğütler. diğer bir konuda bununla beraber gelen eğitimsizliktir. kısa bir süre sonra öleceğini düşünen kişi, hiç bir şeye önem vermediği gibi eğitime de önem vermemektedir. bunun sonucunda bilinçsiz üretim ve tüketim döngüsü içine girmektedir.
Arap emperyalizmine isteyerek veya istemeyerek biat etmektir.

Konu ile alakalı ilgili şey >>
(bkz: islam adı altında arap kültürüne maruz kalmak)
biz araplaşıyoruz, araplar batılılaşıyor para yerken.
bu ne yaman çelişkidir anne.
sözlükteki ve türkiye'deki bazı paranoyakların korktuğu farazi süreç. muhafazakarlaşmak sadece müslümanlara ve araplara özgü bir kavram zannediliyor heralde. halbuki katolik ve radikal yahudileri biraz tanısalar belki ufukları açılabilir. görünürde de bir araplaşma yoktur. aksine apaçilik derecesinde seviyesizlik artarak varlığını devam ettirmektedir.
işin en ilginç tarafı ise sonradan araplaşmış arapların orjinal araplardan çok daha fazla olmasıdır.

bakınız bu orjinal arapların bulunduğu bölge:
görsel

sonradan arap olanları da ekleyince ortaya şöyle bir manzara çıkıyor:
görsel

islam bir din mi yoksa arap emperyalizmi mi hala anlayamadım. bu gidişle anlayamayacağım da.
Yalnız o haritada sudan,somali gibi ülkeler vardır ve araplaşmamışlardır

Kesa mısır 'ın batısında tunus,cezayir,fas vardır yine araplaşmamışlardır berberidirler

Bir de o haritada yine mali vardır ki müslüman zencidirler yine araplaşmamışlardır.
Kadınlara deve hörgücü gibi o çirkin türban saçmalığına yada çöp poşeti misali çarşafa tıkamak, aşağılık maymun ırkı araplar'ın ahmaklığıdır.

Türk kadını, bak senin özün bu. illa kapanacaksan özüne göre hareket et. Türban denen arap paçavrasını çıkar at saçlarından. Biz it sürüsü bedeviler gibi değiliz.
görsel
görsel
(bkz: kültürel emperyalizm)

(evet, entry yalnızca bakınızdan oluşuyor, eminim, lütfen bir daha sorma)
son dönemlerde rant sağlamak için yapılan moda akımı.
yok olmaktır.

tarihte bunun pek çok örneği mevcut.

bakınız selçuklular.

selçukluların kuruluş dönemi;
selçuk han, tuğrul bey, çağrı bey, alparslan...

selçukluların yıkılış dönemi;
keyhüsrev, keykubat, keykavus...

aynı şekilde osmanlılar.

osmanlı'nın kuruluş dönemi;
ertuğrul, osman(otman-ataman), orhan(orhun)...

osmanlı'nın yıkılış dönemi;
abdülmecid, abdülaziz, abdülhamid, vahdettin...

araplaşmak sonumuzdur. araplaşmak yok olmaktır.
araplaşmayın, araplaşanlara da hadlerini bildirin.
Yüz yıllardır türklerin başındaki beladır. Kurtaramadık kendimizi bir türlü.
araplasmayi isteyenler acaba araplarin ne Kadar iclerinde yasamis. kültürlerine pardon kültürsüzlüklerine Kadar Hakim?
Arap kültürünü islam sanmaktır. Arkadaşlar araplara benzeyince daha iyi müslüman olunmuyor. Arap kültürünün islam ile alakası yok.
mhp ve akp'lilerin en büyük davasıdır aynı şekilde osmanlı devletinin'de en büyük davası araplaşmaktı.
--spoiler--
arap kültürünün islam ile alakası yok.
--spoiler--
Arapların içinden çıkan bir din için birbirleriyle alakası yok demekte Bayaa iyiymiş.
Muhammet sibiryalıydı zaten.
bir türk olarak içinde bulunmadığım süreç.
Bir Türk olarak asla gelmeyeceğim durumdur.

Fakat..
görsel
Daha beter lan daha beter.

Arapların bile yapmadıklarını yapıyorlar.
Bu ülkenin kaderi değildir. Olmayacaktır da.
Onu bunu bilmem de şu an herkes sanalaşıyor...
Arap etniğinin dinle alakalı olmadığının unutulmasıdır bence bu yahudilerin ülkemizde yani türklerde kullandığı nükleer silahtır bu arada yahudilerin derken israil değil tabi ki pentagon bıdısı daha açık yazabilir miydim bilmiyorum.
Deve sidiği içerken Hastalık kapmanıza neden olabilir. Aman Araplar da adetleri masalları da uzak olsun.
yunan aramileşmedi ama isevilik helenleşti, sonraki adı da Hristiyanlık oldu.
kimse alınmasın ama ülkemizde dinin kökeni zaten arap örf adetleri üzerinedir ve emevi döneminde epey miktarda arap kültürü dinleştirilmiştir. sonradan eklemeleri birileri el atıp çıkarsa bari, arap kültürünü traşlasak yeter.