islam dininin bile dizginleyemedigi, iğrenç ötesi pislik kültürleri. Bu pislik topluluk kültürünü din edinmiş.
Paket cevap veriyorum, dökümünü kendin yap.
Arap olmaları.
Bu renk açısından değil, içerik açısından.
sevme nedeni olmadığından.
-türk düşmanı ve kadın düşmanı olmaları.
-medeniyete tepki olarak doğmaları.
-korkuyla ve şiddetle beslenen dinleri.
-pilavı elle yemeleri.
-her yerde bağıra bağıra konuşmaları.
-iğrenç kültürlerini cihat kisvesi altında her yere yaymaları.
-deve sidiği içmeleri.
-hala şeriat kurallarıyla yaşamaları.
-terör örgütleri kurmaları.
-bu çağda hala kafa kesmeleri.
-hijyen düşmanı olmaları.
-görgüsüz olmaları.
-iki yüzlü ve hain olmaları.
-nankör ve cahil olmaları.
Milliyetçiliklerini din ile gizlemeleri. Kuran arapça okunmazsa ve dua arapça edilmezse olmazmış. Bak ya.. Defol git kendi ırkını kurtar önce.
tek kelime ile nankörlük. bu yüzden köpekleri çevremdeki arkadaş bozmalarından daha çok severim.
araplar pis insanlar. gittikleri nereye hayir götürmüsler ki?

bir riyakardir bunlar. yasadigim ülkede cok bunlardan. dilim varmiyor daha bise söylemeye.

pis irk.
Katarlılar hariç tövbe deyin. Buradan katar emirinden ve katar halkından özür diliyorum. Reisimizin kankası sonuçta.
Temizliklerine hiç dikkat etmediklerini biliyorum. Ayrıca her ortamda çok görgüsüzler
genel geçer ahlak ile özgürlükleri kısıtlarken bireysel ahlaktan yoksun ve yalancı yaratıklar değil mi bu araplar?

Sevmek için bir neden bulamıyorum ama nefrette etmiyorum.
Ticaret ahlaki olmamasi.
Mesleğim gereği kendilerini Çok görüyorum. Çok ağır mide bulandırıcı kokular kullanıyorlar. Paranın getirdiği kendilerini tepede görme durumları var. Bizler yurt dışına çıktığımızda hangi ülkeye gittiysek dillerini öğrenmeye çalışırız. Bazı yerlerde dillerini kullanıp o şekilde selamlar, o şekilde uğurlar küçük jestler yaparız. bunlar ülkemize geldiğinde bizimkiler arapça ya da ıngilizce öğreniyor (suriyeliler bu yazının dışında tutulmuştur. )

Arap bana soruyor ki arapça biliyor musun? Yahu sen türkiye'ye gelmişsin ben niye arapça öğreniyorum?

Yalnız adamların 60 yaşında olanları bile şakır şakır ıngilizce konuşuyor. (suriyeliler hariç)

Hem zengin ve burnu havada hem de çok cimriler. Malesef temizlik sorunları ve avrupa, amerika özentileri de cabası.

Sırf peygamberimizin ırkı diye saygım var ama gram hazetmiyorum tavırlarını.
Asansöre binince hatim indiriyorlar adamı geriyorlar.
araplardan bir tek selia yı seviyorum, diğerlerinin üstüne benzin döküp yakasım gelsede yapmam.
türkleri müslümanlıkla tanıştırmaları.
sevilme nedeni olmadığından.
Kinimizi diri Tutmamız.
Biz sırtımıza yediğimiz hançeri unutmayız.
"türkiye'de arapça bildiği halde işsiz tek 1 kişi bulamazsınız" değil de "türkiye'de arapça bildiği halde maaşa bağlanmamış tek 1 kişi bulamazsınız" desek daha doğru olacak.
Suriyelileri sevmemeyi hatta ırkçılık yapmayı anlarım ama arapları hiç tanımadan sevmemek bence paranın kokusunu alamamak vizyonu dar olmaktır. Mesela Türkiye'de Arapça bildiği halde işsiz tek 1 kişi bulamazsınız en basitinden. Pakistanlısı, hintlisi uzayda araştırma yapıyor bugün gerçi onlar da arap değil ama siz boşverin takılın kafanıza göre.
araplar bile birbirlerini sevmiyolar onlara sorun bence.
Yeni doğmuş kız çocuklarını gömdükleri için.
4 kadınla evlenip, utanmadan sürü gibi arkalarında gezdirip kara çarşafla kapattıkları için.
Namus diye çığırtkanlık yapıp namussuzun önde gideni oldukları için.
1 islam adı altında türlü çirkinliklerin bu piçlerden çıkması
2 kadını değersiz görmeleri
3 pis olmaları.
mesela suriyelilerin taş devrindeki bir insandan ne farkı var?
Bir sürü neden var ama öncelikle Türk kültürünü din kisvesi altında yozlaştırmaları başı çeker. Arapça bir küfür görsek başımızın üstüne koyacaz. Öyle değişik bir toplum olduk.