bugün

Kurtuluş savaşı sırasında bizi yarıyolda bırakmaları.
cahiiler.
ırkçı olmaktan da öte mal olmak olabilir. hayatında kaç tane arap tanıdın da sevmedin derler adama.
Arap olmaları başlı başına sebeptir.
deve sidiği içip çölde yuvarlanmaları, sırf petrolü var diye hayatta kalmaları bla bla bla. ayrıca ben arapları arap oldukları için değil, asalak, kendini geliştimekten aciz oldukları için sevmiyorum. yoksa gel endülüs zamanına adamlar harıl harıl pagan bilimini çevirip kendini zirveye taşımıştır. hatta bilim dili bir ara arapçaydı, gerisini sen düşün yani.
Evlat olsa sevilmezler.
Yozlaşmış kültürleri, Türklere olan ihanetleri sevmemek için yetmez mi bu nedenler!
(bkz: http://m.siyasetcafe.com/...k-cocuguna-camide-tecavuz)
Bu ve bunun gibi yüzlercesi.....
Kökeninde yenilgiye sebep arayan ittihatçı artıklarının Araplar bizi arkadan vurdu hedehödösü yatar.
Ulan Ottoman o dönemde öyle bir domalmış ki 72 millet gelip arkasından vurmuş zaten.
Hayır anlamadığım ingilizi, Fransızı, italyanı niye seviyorsun!!!
O zaman demek ki bu zihniyet arkadan zevk almıyor önden vurdurmayı seviyor demezler mi...
arap tanıyor olmanın geçerli sebep sayıldığını gözlemlediğim mevzudur. burada bir entiride yazılmış. evet benim arap arkadaşlarım tanıdıklarım var bir sürü. demek ki benim sevmemem normalmiş ve buna hak kazanmış oluyorum bu zihniyete göre *

ırkçılık falanda değildir neticede hiç birimiz kalkıp arap yarım adası yok edilsin arapların kökü kurutulsun demiyoruz. sevmemeye hakkımız var bazı şeyleri değil mi. yani bırakın o kadarcık hakkımız olsun. bencilliği, müsrifliği ve medeniyetsizliği ile nam yapmış bir milleti sevmemenin nesi bu kadar yadırganıyor anlamıyorum. tekrar ediyorum adamlar katledilsin kökleri kurusun demiyorum dememde asla sadece uzak olsunlar istiyorum bizlerden..

o adamlar biz türklere ve türk halkına zerre değer vermiyor. bizleri müslüman olarak bile görmüyorlar. diplerinde o kadar açlık savaş kıtlık gibi felaketler yaşanırken kapılarını açmayan afrikada insanlar açlıktan kırılırken müsriflik içerisinde yaşayan paralarını ve dünyanın tüm insanlara verdiği nimetleri har vurup harman savuran insanları sevmemeye hakkımız olsun birazcık..
Aşağı bir ırk.
şuanda daimi 4 tane iş yaptığım arap müşterim var, 2 si mısırlı 1 i libya biride lübnan lı. içlerinden sadece bir tanesi biraz düzgün oda biraz geri kalan bir halta yaramaz. suriyeli arapları anlatmaya gerek yok. kendi topraklarına sahip çıkmıyor yavşak hainler, birde biz bu asalaklara vatandaşlık verdik.
Paragözler, Osmanlı döneminde sırf para için ingilizlere bizi sattılar. Onların yüzünden yaralı askerler süngülerler öldürüldü. Hani mümindiler ? Hani nerde ümmetçilik anlayışı? Yalancı müslümanlar. Ayrıca pis bir ırk, leş gibi kokuyorlar aynı Kürtler gibi. Kafa kesip Allahu Ekber diye bağırıp Müslümanım diye geçiniyorlar, hangi müslüman allahın verdiği canı alıp onu allah adına bağışladığını belirtir?
hümanist ayağına yatıp istanbul,izmir,ankara'dan kardeşlik naraları atanlara söylüyorum; 'gel hatay'da bir ay yaşa ondan sonra oradan kardeşlik masalı anlat'.
islamiyetle tanışmalarına rağmen kadının değersiz oluşu, tabiri caizse paraya tapmaları veyahut mütevazi kelimesinden bir haber olmaları. bugün islamiyet bu halde ise bu ne batının, ne türklerin suçu. bizzat arapların suçu.

ek olarak iç anadolu'daki araplara özenen türkler.
bu yüzden türk kültürüne en büyük tehdit oluşlarından ötürü şahsımca asla sevilemeyeceklerdir.

ayrıca nankörlerdir. özellikle kuzey afrika dışındaki araplar. yani bildiğimiz merkez ortadoğu coğrafyası.
şimdi türkler türkçülüğe kapılıp giderken araplar ne yapmalıydı gibi klişelerle gelmeyiniz. mustafa kemal trablusgarp'ta yerli halkı ittihatçı yani türkçü arkadaşlarıyla örgütleyip osmanlı adına direnişe başlatmıştı. bugün dahi bir türk coğrafyası kan ağlıyorsa tepki verecek tek arap coğrafyaları kuzey afrika ülkeleridir libya gibi, cezayir gibi, fas gibi. onun dışında suriye imiş, ırak imiş tek kimseyi bulamazsınız türk zulüm altında diye üzülen.

ayrıca yemeklerini orta ve alt seviyede halen elle yiyen bir kültürden söz etmekteyiz.
bir insan kültürden, medeniyetten bu kadar mı soyutlar kendisini.

o yüzdendir ki genellemeler yanlıştır belki.
ancak şahsım libya'yı, cezayir'i, fas'ı severken ve sevecekken; suriye'yi, ırak'ı, ürdün'ü, suudileri gerçekten sevemeyecektir.
hele özellikle ürdün, suudi arabistan gibi ülkeleri asla sevmeyeceğim. net.
pis , yavşak ve güvenilmez oldukları için.
Bir sürü neden var ama öncelikle Türk kültürünü din kisvesi altında yozlaştırmaları başı çeker. Arapça bir küfür görsek başımızın üstüne koyacaz. Öyle değişik bir toplum olduk.
mesela suriyelilerin taş devrindeki bir insandan ne farkı var?
1 islam adı altında türlü çirkinliklerin bu piçlerden çıkması
2 kadını değersiz görmeleri
3 pis olmaları.
Yeni doğmuş kız çocuklarını gömdükleri için.
4 kadınla evlenip, utanmadan sürü gibi arkalarında gezdirip kara çarşafla kapattıkları için.
Namus diye çığırtkanlık yapıp namussuzun önde gideni oldukları için.
araplar bile birbirlerini sevmiyolar onlara sorun bence.
Suriyelileri sevmemeyi hatta ırkçılık yapmayı anlarım ama arapları hiç tanımadan sevmemek bence paranın kokusunu alamamak vizyonu dar olmaktır. Mesela Türkiye'de Arapça bildiği halde işsiz tek 1 kişi bulamazsınız en basitinden. Pakistanlısı, hintlisi uzayda araştırma yapıyor bugün gerçi onlar da arap değil ama siz boşverin takılın kafanıza göre.
"türkiye'de arapça bildiği halde işsiz tek 1 kişi bulamazsınız" değil de "türkiye'de arapça bildiği halde maaşa bağlanmamış tek 1 kişi bulamazsınız" desek daha doğru olacak.
Biz sırtımıza yediğimiz hançeri unutmayız.
Kinimizi diri Tutmamız.