bugün

Bunu nasıl yayınlatırlar aklım almıyor ? Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın...

görsel
Ayın yirmisi gelmiş nasıl fark edilmemiş merak ettiğim sapıklık. Hadi benim farketmem sosyal medyaya düşünce vuku buldu fakat bu tür dergilerin editörleri ucuz edebiyat uğruna saçmalıyor demek ki.
bu dergiler bazi gercekleri gozunuze sokar, helal olsun cesaretlerine. dergide sorun yok, otobuslerdeki fortculara sesini cikarmayan, cikaramayan ve cikarirsa boyle giyindigin icin oldu diyen yavsak toplumda sorun, saygilar efem.
editör şutlanır.
şener Şen'in "yaptım ama bir sor neden yaptım?" repliğini hatırlatmış bir yazıdır. çirkindir. sorgulanmalıdır. ironi yapmak da bu değildir.
bu yazıyı üstüne alınıp "ben de" diyecek sapıklar ne bunu okur ne de bu yazıdaki ironiyi anlar.
bu ironiyi anlayabilen kesim de zaten yapılan pisliklerin karşısındadır. ama bu kesimin de tahammül seviyesini türkiye'de kadınların yaşamadığı pisliğin kalmaması düşürmüştür. bu tepkiler o yüzden.

onun dışında ben bi yanlış görmüyorum. çünkü çok net bi şekilde yazıda yapılanların yanlış olduğunu vurgulayan cümleler var.

"kendimi bi şey zannettim"
"taciz ettim"
"meme üzerine -şaka yaparak- taciz ettim"
"ona kendini değersiz hissettirdim, eskiden mutlu olduğunu hatıplayıp benden ayrıldı. bu sefer evinin etrafında dolanarak taciz ettim"

taciz eden taciz ettim demeyeceği için bu ifadelerde özellikle "taciz ettim" vurgulanmış kısacası. hatta nelerin tacize dahil olduğunun üstünde durulmuş.
güncel Önemli Başlıklar