hallerine acıdığım yazarlardır. yıl olmuş 2013 sen hala akbile talimsin. sevgilin olacak, otobüslerde. muhahah.
kesinlikle ben değilim.
*
Arabası olmayan bunun yanında ehliyeti de olmayan yazarlardan bir üst levelde olan yazarlardır.
Babasının aldığı arabayla artislik yapan yazarın açtığı başlık.

Bizimde babamız aldı basıyoruz kırbacı amma velakin biz öyle artislik yapmıyoruz.
yeni araba almış ergen başlığı. sen alış veriş sepetinde cee yaparken biz piyasada ikinci el ferrari kovalıyorduk totoş puhahaha.
(bkz: arabası olan ama ehliyeti olmayan yazarlar)

bu gruba dahilim o da kabul mu? diye sorduğum grup.
bir insan arabası olmadan nasıl yaşayabiliyor diye çok şaşırdığım ve acıdığım yazarlardır. gerçekten bu devirde hala var mı bu insanlar? yazık valla ya, 1 hafta arabasız kaldık ta çok kötüydü. allah kimsenin başına vermesin.
istanbul trafiği fantezisinden korkan yazarlardır. araba alacak gücüm var ama malum istanbul.
(bkz: sefil)
Benimdir. Alamadım napalım. Onun yerine bisikletim var, kron xc750 alırm aklınızı,
olmayan ama olmasını isteyen yazarlar olabilir. araba almak dert değil de temiz bir ikinci el araba bulmak mesele. üç ay içinde maksimum bulmam lazım yoksa bir yıl daha sarkar bu mevzu.
Sevgilisine ayıracağı vaktin çoğunu otobüslerde geçirecek yazardır. böyle fakir takılırsan kızla öpüşmeyi bırak ancak otobüste kız arkadaşına sürtünürsün.
Gecenin bir vakti sahura kalkmıştır ve şuan aç susuzdur.
Yakında kara bir şahin edinecek olmamın bekleyişi içindeyim.
Ben mercedesimden vazgectim diyanete ucak alinsin.

Daha güzel götüne sokabilir.
Ne olmuş yani arabamız yoksa!! Hayallerimizi de satmadık ya!!
birisi benimdir. nefret ederim araba kullanmaktan. ileride sadece lüks araba alacak kadar param olursa araba alırım. yoksa ben otobüs ile rahatım arkadaş.
Uçağım var benim.
benim var ama hala bakirim gençler buda demek oluyorki arabaya yatırım yapmayın.*
suzuki gsx-r 600 im var gerek yok .
olmayan mini cooper'ımla içinde bulunduğum grup.
mini cooper alır almaz çıkarım bu gruptan.
ben ben ben.

işte o benim.

arabam yok lan! çünkü ehliyetim de yok.
muhtemelen öğrencidirler. yoksa istediğin an çekip krediyi alırsın.
üzüldüğüm yazarlardır. umarım bir gün...
Benimdir. Hatta daha da ileri gidecek olursam ehliyetim de yok.

Geçen sene abimle beraber krediye girip babama hediye araba almıştık.
Ruhsat benim üzerime kayıtlıydı ve ehliyeti olmayıp ruhsatı ve arabası olan nadir insanlardandım.
Çok güzel bir haftaydı sözlük. O egzozun çıkardığı ses...