bugün

Evi yok, arabası yok, işi yok, borcu çok.

Erkeğim diye geziyor ortada. Sonra da diyor ben evliliğe karşıyım. Komik.

Edit: fakir kokmuş buralar. Hem fakir hem erkek. Hiç şansı yok bu hayatta.
baba parası yemeyen veya henüz kendi işini kuramamış erkektir. biz istemez miyiz lan bu sabahki gibi dondurucu soğukta işe kendi arabamız ile gitmeyi. ev geçindiriyor isen öyle senede 10-15 bin lirayı bağlayamıyorsun arabaya. paran çok değilse veya arkada masrafları karşılayan babişko yoksa arabada yok.
Benimdir.

Hatta yaş 40 ve ehliyetim bile yok, vermiyorlar amk.
Ya ne mal insanlarsınız.
Siz cebindeki para ve altındaki arabayla ölçmeye devam edin insanları. Tamam senin de hayat standardın yüksektir o zaman dengini iste, ama genelde bunu kendisi araba para pul sahibi olmayan insanlar istiyor. Ayrıca hatırlatırım; bu devirde kendi emeginle ev, araba, iş sahibi olabilmek çok zor. Aileden gelmişse evet hazırda bekliyor zaten ama öbür türlü çok çabalamak gerek.
Neyse emekçi arkadaşlarım siz bakmayın bu vizyonsuz tiplere. Önemli olan bir karakter, duruş ve emek. Para da araba da gelir elbet arkasından.
Arabasında mallık varsa demek ki. Kah kah kah.
Hani kadın erkek eşittik ya. Neden bu güçlü erkek tutkusu.
Eşitlik eşitlik ne oldu.
Sizde araba varsa bizde de kuran var, allah var, ümmeti muhammed'in salatü selamının nuru alası var.
şükürler olsun arabam var evde var sayılır tipimde yerinde borcumda yok tanıştığım kızlara bilerek fakirim diyorum hemen terkediyorlar.

işin komik tarafı kendileri yanaşıyor kendileri teklif ediyor evlenelim fakirim hiçbirşeyim yok diyorum hemen bahane uydurup kaçıyorlar.

seven kalbimiz için sevsin abi para için sevenin eskorttan ne farkı var. bir senede 20 ye yakın kızla konuştum hepside para maddiyat peşinde. eee kendinde ev araba var mı yok. o zaman özelliğin ne şeyinden yakut elmas altın mı çıkıyor.

aç bakacak halim yok parazit gibi gel benim kazanca ortak ol yarında boşanıp yarısına çök birde nafaka iste sevgili yap benim paraları ye. mikerler öyle işi.
Dahi anlamındaki da ayrı yazılır.
acantadan çektim son model

güzel kızlar eq lesin.

https://galeri8.uludagsoz...428/el-arabasi_542467.jpg
Karakteri sağlam olsun.

Kirada oturup, arabası olmayan karateri sağlam erkekler tanıyorum. Tam tersi evi, arabası olup ciğeri beş para etmez erkekler de tanıdım evlerinde, hayatlarında huzur yok.
Türk genci üniversiteden mezun olurken borçlu başlıyor, hemen iş bulamıyor bulsa da düşük ücret vs. Hepsini anlarım ama 30 unu geçmiş bir erkek ev geçindirmezke gelecek kaygısıyla, yatırım amacıyla kenarıya üç kuruş koymuyorsa o adamdan cacık olmaz.