bugün

Araba sürerken yolu çekme olayı.

Önceden sadece instakramda vardı şimdi wassapa da sıçradı bu sikko şey amk.

Bunu yapan net ak partilidir. Gizliden Yol yabdı mesajı vermek istiyordur.

Mal amk.
Accayip keko hareketi. Oyle boyle degil.

Gorduyseniz topuk.
Yahu güzel bir manzara olur onunla birlikte güzel bir şarkı falan olur hadi anlarım da öndeki kamyonun şarkılı videosunu çekmek nasıl bir akıl tutulmasıdır.
Acilen şarkılı video çekmeyi bırakmalısınız.
yurdum insanının teknolojiyi boş yere harcayıp, saçma sapan yerlerde tüketme hastalığının bir parçası olan hareket. bizim insanımıza ver instagram'ı denizin dalgasını çekip altına "iyi gelmez mi hiç deniz havası." yazsın, bir de bunu karadeniz'in en azgın olduğu anlarda yapanlar var kızı dalga yutacak hala sılacılık oynuyor. efendime söyleyeyim gitsin içtiği kahvenin fotoğrafını çekip "dostluklara içelim, falları kapatalım." yazsın. ne bileyim gidip krediyle aldığı mercedesin kaputuna abanıp çektirdiği fotoğrafın altına "canavar" falan yazsın. bize ne sizin yediğinizden, içtiğinizden, bindiğinizden ve sıçtığınızdan? geçenlerde bir arkadaşın hesabını inceliyorum, fotoğrafları atlatıyorum atlatıyorum adamın 130 tane gönderisi var hepsi birbirinin aynısı. ulan selfie çekiyorsan bile sürekli gözünde aynı gözlüklerle aynı açıyı ayarlayarak ve aynı surat ifadesiyle niye çekiyorsun? bir insan mal olsa yapmaz bunu bence. gözlüğün modeli değişmiyor ulan açıyı nasıl oluyor da her seferinde aynı ayarlayabiliyorsun. bu nasıl bir işsizliktir diyeceğim ama bunu yapan adam doktor. ipsizin biri de değil yani, gayet meşguliyeti fazla olan bir mesleği var.

instagram bir fotoğraf paylaşma uygulaması ama bence bu uygulamayı yapan kişi mercedese abanalım, kuzu çevirme fotoğrafı paylaşalım diye yapmamıştır yani. uygulama daha çok belli yetenekleri olan, sanatsal yönü bulunan veya somut ürünler ortaya koyabilen insanların buluşma noktası olmak için tasarlanmış. etiket sisteminden falan da açıkça belli bu. avrupalılar'ın hesaplarına falan bakıyorum, ya bir hobilerini sergiliyorlar, ya fotoğrafçılık yapıyorlar, ya bir sanat dalıyla uğraşıyorlar. bilemiyorum illa avrupa'da da var görgüsüzler ama bizim ülkemizdeki kadar yoğun değiller diye düşünüyorum.
Gecen yaz yaptigim eylem.

Ben araba surerken bebekte cafede bir adam bicakla cafeden cikan adami kovaliyordu tam onumden gectiler çekemeden edemedim.

Kimse de mudahale etmiyodu kesin kiz kavgasiydi.
Bunu yapanlardan tek bir ricam var. Canınızın kıymeti yoksa lütfen bir reflüje veya duvara çarparak geberin. Şu bitmek bilmeyen saçma sapan onaylanma ve beğenilme arzunuz yüzünden kimsenin evine ateş düşürüp kimseye toprak kucaklattırmayın.
Cuk diye de oturacak hani;

Gösteriş budalası insanlardan, gösterişli laflardan, gösterişin kendisinden nefret ederim. Yalakalardan, yalakaca edilmiş laflardan ve davranışlardan da nefret ederim. Gerçeği, içtenliği, dürüstlüğü çok severim. Ve Dostoyevski'nin dediği gibi gerçeğin her şeyin üstünde, zavallı egolarımızın bile üstünde tutulmasını isterim.
Anladık arabanız var anladık güzel de kullanıyonuz ama bize ne laa.
Görgüsünü almadan teknolojisini almanın ürünü tüm bunlar.
Tam en güzel bir anı yakalamışken karşıdan bir tır gelir görür o zaman durumu. Durum olur son durum haberleri.
gayet de güzel oluyor be kardeşim. hemen kıro damgasını vuruyorsunuz. ben zevk alıyorum şahsen.