bugün

çevresini nasıl görüp, araba kullandığı merak edilen çarşaflıdır. türbanlılar araba kullanma işini zor hallederken çarşaflıların kullanması akıllara durgunluk verir.
yani bu kadar da olmaz dedirten şeyler. verse nefessiz yaparsın ama. son derece atatürk ilkelerine bağlı biri olarak karışılmamasını istediğim şeyler bunlar.
gördüm bugün ekürisine telefonumuda amerika'dan aldım dedi. ŞaŞırmadım.
Benim asıl merak ettiğim şey aslında şudur son zamanlarda dikkat eder iseniz ( tabii ki de bu bir hakaret ve küçük düşürmek için değildir ) kara çarşaflı ve türbanlı kadınların altında özellikle de jeep görür oldum bmw x6'ya bineni de gördüm sorduğum soru şu ki bu değerimenin suyu nereden geliyor arkadaş, ya yaradana rızık duası ediyorlar ve yaradan dualarını kabul ediyor o şekilde alıyorlar ya da tüyü bitmemiş yetimin hakkını alıp o şekilde alıyorlar.
Bugün ana yol üzerinde son model jipi ile gözüken kara çarşaflıdır. Sorsan cumhuriyet yıkılsın şeriat gelsin ister ama cumhuriyetin nimetlerini sonuna kadar kullanır. Arabistan'da kullansın o arabayı. Kullana bilir mi? 100 kırbaç darbesi.