bugün

Son günlere instagramda görülmemesinden mütevellit şahsımı derin kedere sürüklemiştir. Nerede kaldı o eski direksiyonlu araba şarkıları.
Üzerine "bugün de böyle" yazmak farzdır.
"Arabam var, çiftleşmek için uygun adayım kızlar."
"arabam var duygusal müzik dinliyorum, dertliyim yazsanıza kızlar."
"arabam var yavru alıyım mı seni gece?"
Mesajları içeren storylerdir. Koşarak uzaklaşın.
kış aylarının vazgeçilmezidir. iş yerinden herkesten sonra çıkmak zorunda kalan beyaz yakalılara şirketlerinin verdiği beyaz fluence, vectra gibi araçlarla evlerine dönerken aşırı yoğun e-5 trafiğinde sıkıntıdan patladıkları anda attıkları storylerdir bunlar.

lütfen kış aylarını bekleyiniz. onlar şimdi çeşme, alaçatı, kaş gibi yerlerden story atmakla meşguller. üstlerine daha fazla gitmeyiniz *
instagram kullanmadığım halde kaçamadığım storylerdir. Ne zaman whatsappda biriyle konuştuğum esnada yazmasını beklerken vakit geçsin diye öyle oyalanmak için ekranı sağa kaydırsam bütün durumların aynı olduğunu görüyorum. Herkes arabasının direksiyonunu, dinlediği yarak kürek şarkıyı ve hız göstergesini videoya çekmiş. Ee bundan bana ne amk evlatları? Bana ne sizin saat kaçta arabayla nerden, kaç km hızla ve hangi şarkıyı dinleyerek geçtiğinizden? Anladık amk arabanız var, en şoför de sizsiniz hepiniz hızlı ve öfkelisiniz anladık orospu çocukları bi salın şu durum bölümünü...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar