bugün

büyük ğ 'ye basıyorum ama küçük çıkıyor gibi basit bir açıktır.
her açık büyük değildir.
5 kavanoz bal hediye etseydi bari allahsızlar ya.
Bu apple’in ödülleri de beni bitiriyor.

“Al şunu genç adamsın” deyip para sıkıştırıyor sanki...
Benim anladığım kadarıyla bulduğunuz açığı kek gibi hemen müracaat esnasında açıklarsanız onlar da size böyle babayı yolluyor. Açıklama yapmadan, sadece açık bulduğunuzu bildirirseniz pazarlığa oturuyorsunuz.
çocuğun yerinde olsam 500 lira geri verir bir daha muhatap olmayalım derdim. bu duyulunca zaten hisseleri falanda düşer az da olsa. beter olsun ipneler 300 lira nedir lan..
ısırılmış elma vereydin bari ibine ya.
--spoiler--
Oyunlara uzun zamandır ilgisinin olduğunu söyleyen Hüseyin Çoban, "Her hafta oyun hesabıma 75 TL gibi bir ücret yüklüyordum. Bir defasında yine Apple hesabıma bakiye olarak ücreti yükledim. Daha sonra oyun içinden ürün almak amacıyla oyuna girdim. Oyun içinden alacağım ürün için ekleme yerine tıkladım ama hesabıma eklenmedi. Apple Store'dan bakiyeme tekrar baktım, bakiyem yerinde duruyordu. Sonra yine denedim ve yine hata aldım. Bu defa telefonu kapatıp açtım. Ödeme yöntemini değiştirerek yeni bir ödeme yöntemi ekledim. Daha sonra bakiyemde -134 TL yazdı. Oyuna girdiğimdeyse hesabıma normalden 5 kat daha fazla elmas yüklenmişti" dedi.
--spoiler--

Her hafta mobil oyuna 75 lira bayılmak da ne bileyim. Pek bir sığırmışsın genç adam.
herşeyin bir açığı varmış kim inanır buna amaç şov.
bence büyük başarı günahını vermez o firma helal olsun.
Elmaya hic yakismamis koskoca acik en az 10 milyon dolar vermeliydi .
Sadaka vermişler çocuğa dalga geçer gibi. Emeğin çabanın hakkı bu kadar düşük mü ? Bu koskoca apple yapıyorsa dünyada herkes yapar.
Millet de işini gücünü bırakıp neden apple nin açığını arıyor amk? Ona harcayacakları mesaiyi herhangi bir işte harcasalar zaten o paranın kat kat fazlasını kazanabilirlerdi. Bence yadırganması gereken apple değildir, sürekli açık arayan işsiz piçlerdir. Adamlar ne güzel yapıyor işte cihazlarını. al efendi gibi kullan ibne, ne diye açık arıyorsun? Müslüman milletin açığını aramaz, kapatır. Hadi eyvallah.
benim açığımı bulsun ben ona telefon vericem bekliyorum.
https://twitter.com/naber...tatus/1196901045399629824
Açıkda açık olsa.

Açık dediğiniz nedir biliyor musunuz? Şu bir karakter vardı pangu harfleri mi ne, onu gönderince telefon iptal oluyordu.

Açık odur.
Sanki büyük bir yazılım açığı bulduğunu sanan velettir. Mk alt tarafı bir oyunun açığını bulmuşsun.
Cep harçlıği vermiş. Bende 3-5 bin dolar verdi sandıydım. Swh.
saçmalık ne açığıymış bu.
'ne versin daha' diyenler, apple türkiyede sizin gibi enayilerden telefon başına 9-10 bin lira kar ediyor 13 binlik telefonda.

apple sizi öperken 'ne öpeyim daha fazla' demiyor, sizi her değişik pozisyonda öpüyor ama gördüğünüz gibi vermeye geldimi sizin gibi geniş ve bonkör olamıyor başkaları.
bu konuda merak ettigim bir olay var.

acigi bulan kisi ilk maili atarken banka bilgilerini de mi iletiyor. Yoksa Apple banka bilgilerini isteyen bir mail mi yaziyor.

ilk seneryo ise, az cok demeyelim bos gecmeyelim hesabina dönüyor.
ilgili birimin başındaki yetkili kesin Türk'tür.
30 usd nerden baksan güzel para.
Açık bulunmasından haz duymuyorlar bence. Bir hata varsa da görmesin kimse, görüp de ses etmesin. Canım apple.
eğer açığı bulan ben olsaydım ve bana 300 lira verselerdi oraya kameraları çağırır sonra cebimden 500 lira çıkartır verir "alın şunu bir daha muhatap olmayalım" derdim. çocuk uyanamamış mevzuya şunu yapsa ve video sosyal medyada yayılsa nereden baksan 300 milyon zarara girerlerdi değer olarak.
Dolar bazında atsaydı bari.