bugün

Kesinlikle çok kaliteli ama kesinlikle ederinin çok üstünde satılan alet. Diğer apple ürünleri gibi.... Ama gel gör ki özellikle ekran kalitesinden dolayı fotoğrafla uğraşanlar için alternatifi yok (((((
Eylül ayında almayı hedeflediğim cihaz. 900 gram lan.
10 cm mesafeden yere düşmesi ile ekranının tuz buz olduğu air mqd32 versiyonunu barındıran bir bilgisayar çeşidi.

Çiçek gibi bakmayacaksanız almayın.
Güzel makina. Fakat pahalılığı göz önünde bulundurulduğu zaman cebe hitap etmiyor.
Ya grafik ile ya da müzik ile ilgileniyorsanız zaten almış olacağınız ürün. yoksa çok pahalı lem aq der geçersiniz.

Asus chromebook xz 866gh-1 sizi bekliyor teknosa’da.
Bir kuruş para vermeyeceğim cihazdır. Ekranı çok ufak ve takılıp duruyor.
apple'ın tüm ürünleri gibi gereksiz pahalı ve piyasadaki fiyat anlamındaki rakiplerinin gerisinde olan zımbırtı.

almayın oğlum şunu. paranıza yazık.

not: grafik ve müzik kurgusu için zaten bu kadar sikindirik makine kullanılmaz. kaldı ki kurgu için kullanacağınız cihazların da apple olmasına gerek yok çünkü orada olay yazılımda ki bunlar da pc'de de var. üstüne üstlük pc'de ücretli-ücretsiz, profesyonel-amatör her seviyede bu yazılımları bulmak mümkün.
2-3 senede cortlayan muadillerine gore omru 4.5 sene olan cihaz. iyi mi bence super.
beyaz kasada klavye kenarında görülen sararmalar kırılmalar garantili yada garantisiz hemen ücretsiz değiştirilmekte olan sevgilim.
Gereksiz bir cihaz. Özenip almayın, fiyat performans olarak dünyanın en gereksiz şeyi.
2013 model late bir pro sahibiyim. bilgisayar canavar gibi akıyor. nazar değecek diye korkuyorum. ekranını ve bataryasını yeni değiştirdim. toplam maliyeti bana bilgisayarın 2500 türk lirası oldu bu mart ayında. ölürüm türkiyem, alın aldırın.
görsel

Hayran oldum.
satışları 2020 yılında 15,5 milyona ulaşmış dizüstü bilgisayar.
Bir dahaki doğum gününde eşime almayı düşündüğüm bilgisayar.
Yatakta kullanması pek güzeldir.

görsel
görsel
M1 işlemciyle efsane olmuş ancak coğrafya hem kader hem keder.
pc performansı olarak uzun yıllar kullanabileceğiniz bir araçtır. güncellemelerini alamama sürecinden sonra bile uygulamalara ulaşım zor olsa da ; alternatif piyasa da işinizi görecek uygulamaları edinmeniz kaçınılmazdır. her şeyin son versiyonunu isteme gibi bir derdiniz yoksa keyifle kullanabilirsiniz. hele ki bir şeyin son modelini kullanmak yerine eskisini(retro ) kullanmak zannımca daha değerlidir.