bugün

öcalmak yolunda giden.
kimi türkleride(!) içine alan ideolojik kalıp.
(bkz: yalçın küçük)
(bkz: doğu perinçek)
sözlüğün yepyeni yazarı.

her neyse, hoşgeldim.
Süper isim.
Apo biji apo!
Apo eezevenginin ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olan eşek pardon kürt milliyetçisi yazar.
kemalizmin pkk çizgisindeki muadili.
bilgi içerikli entryler girmesini umduğum 11. nesil yazar, hoşgelmiş.
bir kaç şey yazılmış ve bir kaç mesaj gelmiş. bir şeyler ekleme ihtiyacı hissettim.(ve yanlış önyargıları düzeltmek)

Abdullah Öcalan'la ilgili hiçbir şey yazmadım, hatta daha ötesi hiçbir entry'mde Abdullah ismi bile geçmeden apo'cu olduğum iddiasında bulunanlar telepati yeteneklerini kontrol etsinler. yanlış çalışıyor o alıcılar.* aklı başında ve yeterince olgun olduğumu düşünüyorum.

aklı başında yazarlarla burada sırf laklak edip saçma sapan küfür eden boş adamları ayıracak güçteyim çok şükür. elimden geldiğince az ama gerçekten içimden geçenleri yazmaya çalışacağım. gerçek hayatta olmadığı kadar cesur, olmadığı kadar korkusuz, olmadığı kadar küfürbaz olan; olmak istediği tiplerin internette taklidini yapan birisi değilim. neysem o. dediğim gibi mümkün olduğunca güzel şeyler, mutlu edecek şeyler yazmaya çalışacağım. insanlar okurken keyiflensin, "lan bu da varmış, bir bakayım" desin istiyorum.

bir kaç gereksiz bilgi, kürt değilim. hatta bayağı türküm. allahsız bir atesitim. 20'li yaşlarımın ortasında sağlıklı bir erkeğim*. geçmişte chp çizgisini desteklerken son yıllarda fazlasıyla soğudum. Atatürkçü sayılabilirim; pırasa, ıspanak, börülce* gibi yeşil olan çoğu şeyden neffffret ederim.
-ist ler ve -izm ler akıl sağlığına zararlıdır.
Radikal olmamasini temmeni ederek; aydindan kendisine selamlarimi iletiyorum, yetenkli gordugum kadariyla...
pkk tohumu, eşek sever yazar.
sözlükten atılması gereken yazar. yoksa sonuçlarına moderasyon katlanır.
silik yemiştir. isminde hayır yoktu , terörist bir maşaydı. siktirsin gitsindir.