bugün

buluruz bi kanalizasyon deliği atarız sonra da denize karışır gider.
(bkz: toprak kabul etmedi)
kimin ölüsü açıkta kalmış ki aponunki kalsın.
Bende bu duruma bayagi kafa yordum zamaninda ama sonuç olarak o gün belli olacak ve daha sonrasi neler olacak bilmiyorum.
hiç boşuna sıkmayın tatlı canınızı; aile kabristanı neredeyse, oraya gömülecektir. öncesinde basın aracılığıyla gaz alma operasyonlarının yapılacağından da kuşkunuz olmasın.
asitle yok edin. toprak bile kabul etmez aq.
hele bir ölsün de orası kolay .
lağıma.
cehenneme gitsin.
Amerika bin ladinden denize atarak kurtuldu. Fikir vermesi açısından yazdım.
gömülür bir yere, o dert değil de kürtlere nasıl anlatacağız bunu asıl mesele o.

pkk'nın apo'yu devlet öldürdü karalamasını yutan sempatizan kürtleri nasıl zaptedeceğiz?

zannımca cumhuriyet tarihinin en kanlı dönemlerinden birisi olacak o günler.

umarım yanılıyorumdur.
Yatıcak yeri yok geçelim bunları.
Anasına geri soksunlar.
idam geri mi geldi ki.
eğer devlet bunu gömerse hata yapar, leşini denize atmalıdır ki başında toplanacak yerleri olmasın. sırf bunun mezarına geldi diye ölenlerin sayısı haftada binleri bulur.
Gömülmemeli bu aponun piçleri ölüsüne tapınır bunu engellemek için ayağına taş bağlanıp denize atılması gerekir.
Dustugu yerde curusun.
apo ya ölmeden bi gömülse , öldükten sonra düşünülebilinecek ufak problemdir. (bkz: it mezarliğı)
Foseptik çukuruna atılmalıdır yada kerhanenin altına gömulmelidir.
bence kellesi kesilip ibreti alem olsun diye şehir merkezine dikilmeli.

(bkz: got)
aksaray a.

evet hem de baş köşeye bu gidişle..
Köpekbalıklarının midesine..
Toprak kabul etmeyeceği için mi türetilen bir sorudur bu, bence ona Erdoğan bir çözüm bulur. Çözmek onun işi çözüm süreci de şu an buzlukta havalar soğuyunca tekrar başlayacak seçimden sonra yani kar yağıp dağlar boşaltılınca.
Ölsün de tek derdimiz nereye gömüleceği olsun.
ölmez lan ölmez ne o ölür,ne fetoş ölür,ne de tayyip ölür.