bugün

2023 hedefi.
insan olanı kahreden bi sey olmasına rağmen 5 sene içinde gerçekleşecek durumdur.
(bkz: 2015 Ak parti Diyarbakır milletvekili adayı)
kesinlikle şaşırmayacağım durum. (bkz: hayaldi gerçek oldu)
ülke adına kötü bir durumdur. madem meclise girecekti neden bu kadar insan öldü? madem bu kadar insan öldü ne hakla meclise giriyor? bu kadar insan öldü dahada ölsün mü demek kolaycılıktır. sizin kardeşiniz ölse, sizin kocanız ölse, sizin çocuğunuz ölse yine aynı düşüncede olacak mısınız? sizin gazete haberlerinde görüp küfür etmekten başka ne acınız oluyor? kaldı ki binlerce ölen insandan, ailelerinden bahsediyoruz. çıkıp demezler mi "bu it millet vekili olsun diye mi öldü benim çocuğum" diye.
olmayacak duadır.

bu 30 senedir ne yaptınız sorusu da zeka seviyesinden ve vicdandan mahrum bir soru.

30 senenin son 10 yılında akp var. g.tverenliğin alemi yok. vahiy mi indi lan 2013'te? şu 10 yılın hesabını bir verin bakalım o zaman. kedi yavrusu değil lan bunlar insan evladı. cinsine tükürdüklerim sizi...
bunca olanlardan sonra, pek şaşırılmayacak hadise.
büyük bir çoğunluğun canını acıttığı için asla içine sinmeyecek şey gerçek olamaz. doğaya aykırı.

bir kere bu yaratık kürt halkını gerçekten düşünüyor olsaydı cehaletten ölen o insanlara eğitim götürmek için çırpınırdı bunu engellemek için, bölücülük için değil.

sevmiyorum bu iti ve ben içime sindiremem bir oğul sahibi ana olarak.

allah yavrusunu teröre kurban vermişlere sabır versin, diğerlerine de vicdan.
hedef 2013 durmak yok yola devam.. bu halka her şey mustahaktır.
güncel Önemli Başlıklar