bugün

Bize terör destekçisi diyenlerin gözüne sokulması gereken beyan.

Eminim Kılıçdaroğlu'na oy veren kardeşlerim de bu küfüre katılacaktır.

Apo'nun götünü sikeyim!
apo'nun ruhunu, çiğerini, dalağını dikeyim!

not: sözlükte yazarlara karşı ayıp olmaması için kelime oyunları ile sövdüm.
saçmalamayın olum o kadar midesiz olamazsınız.
görsel
Olm söveyim dedim, öyle bir yazmışın ki insanın gözünde canlanıyor... Elim gitmedi.

Evet bence de siz ibnesiniz!

Vekaleten başkası ziksin adıma...
Senin edecen küfrün ben kendinemi küfrediyorsun apoyami belli değil.erkek gibi küfret lağamci hem veririm hem yerim diyen adamlar gibi küfretme.karisina kizina et.az hetero ol mk.
Son günlerde aklıma gelen söz.
bu dünyanın maşaları bitmez kardeşim o gider öbürü gelir mayası bozuk olana çare yok.
iş bitince dudaklarına bir öpücük kondurursun. Mutlu mesut edip ayrılırsın oradan.
cexaplı kardeşlerimi üzecek söylem.
"çözüm süreççi" "megri megrici" "sayın öcalan aldığı kellelerin hesabını veriyorcu" "apo müslümandır 5 vakit namaz kılarcı" akp lileri daha çok üzecek söylemdir. siz bu kafa ile devam ederseniz bir apo gider bin apo daha gelir..

başlığa dönersek ; bu kansız pezevengin ne götü ile ne başka bir uzvu ile temas etmek bile 20 yıl boğazına kadar bokun içerisinde yaşamaktan daha iğrençtir. zamanında bunu türkiyeye getirirken gerekirse içerideki şerefli subaylarımız ile beraber o uçağı düşürecektik ki bu domuz 20 küsür senedir beslenmeyecekti..
enteresan bir cinsel secim.
demek ki eşcinsellik insanın ruhunda var. ettiğiniz küfürler bile eşcinsel. apo kötü biri tabii ki.
iğrençsin!
hiç yakıştırılmayan ayıplanan ve şiddetle eleştirmemiz gerek söylem. insanlığınızdan utanın.
sen apoya fiili livata yap, ben de senin midene sıçayım deyim.
harbiden sende ne mide var amk? ulan ben eşeğe apo desem hayvanın zoruna gider kahrından 1 hafta ot yemez. sen bu insanımsı yaratıkla sex yapmayı düşünüyorsun. nasıl erekte olacaksın, şaşılacak bir şey. bu kadar da olmaz yani.

edibüdü: bilgi içerikli entry giriyoruz, sözlük formatına uyuyoruz ya... hadi başlayalım, fiili livata derken; bu hukuki bir tanımdır. aslında cinsel saldırı ve tecavüzlerde bu tanım tck da geçse de eylem olarak ters ilişki demektir. suç olması için de rıza dışında bu eylemi gerçekleştirmek gerekir.
insanların aptallığı nelere kadir, bir üst tarafta girilen (tarafımdan) entryi görüyorsunuz.
aptallar ve cahiller yüzünden apo'nun götünü savunur duruma düştük.
biz ne ara bu kadar cahil seviyesiz bir topluma döndük ya?
Tam "bu herifte de hiç mide yok" diyecektim. Başlığı ben açmışım amk. *
Maymun s*ksen daha iyidi.