bugün

Ioannis Lagos isimli kanını siktiğimdir. Götünüz kaşınıyor uzun zamandır ama daha önemli işlerimiz var. Her havlayan ite çomak fırlatsaydık işimiz vardı amk. Üzülme sıra size de gelecek.

görsel
Yılandan post, Yunandan dost olmaz, olmadı, olmayacak.
bunlar da oranın yerli ve millisi işte. demek tuvalet bekçisi olamayacak ayak takımı yunanistan'da da milletvekili seçilebiliyor.
Soyadı da manidarmış.

Lahos balığı egede de bulunuyor.

Bu var ya ne yüzer şimdi amk.
4 yıldır avrupa parlementosunda uluslararası ilişkiler ve gelişim strateji ortaklığı daire başkanlığında teknik danışman olarak çalışmaktayım. ioannis lagos'u da çok yakından tanırım. bu yaptığı tamamen şovmenlik. normalde türk parlementerler ile çok yakın ilişkiler kuran bu adam, ap koridorlarında " mantı verin bana, mantı istiyorum " diye dolanan bir türk yemekleri hayranı aslında. künefe ve lahmacuna da bayılır.
Sorsan Medeniyeti bunlar inşa etmiştir, Türklerse barbar göçebeler'dir.

Atatürk'ün Yunan bayrağına basmaya kalkan insanları uyarıp "Bayrak milletlerin namusudur" demesinden biraz örnek alsınlar.
Bakmayın bunlara, seçim yakındır orada. Bunlar seçim hareketleri. Yunanın van minütü.
şimidi sırf bu ibne yüzünden tüm yunanistanı sikmek lazım.
http://www.youtube.com/watch?v=O6tteXjNQVI

bunları unutuyorlar, sonra türkler geliyor kaçın...
aynisini turkiye yapsa parlamento bize yallah köyünüze demezse ben de bir sey bilmiyorum.

ayrica ioannis kasinma ocak'ta denize mi girilir ruh hastasi.
a4 kağıt yırtmıştır, dikkate almaya değmez.
Faşist Türkiye diye algı oluşturanlar, yunanistan, sırbistan gibi ülkelerin ne kadar milliyetçi olduğunu öne çıkartmak istemiyorlar nedense? Milliyetçilik duygusu ön plan da olması gerekiyor, sadece yankı getirilen olaylar için değil genel konularda da. Genel olarak Milliyetçi olunmalı.
görsel
Batının gerçek niyetini ifşa etmiş yediği kazığın acısını unutamamış terbiyesiz faşist bir yunan vekili. Sadece bölgedeki tansiyonu yükseltmeye yönelik tribünlere oynayan hareketler bunlar. Sinsi avrupa bu tip keskin radikalleri iyi örtbas ederdi ve asıl niyetini belli etmezdi eskiden, şimdilerde tek dayanak noktaları ve ellerinde kalan malzeme ırkçı ve saldırgan hareketler. Çünkü kaynaklar bitti ve doğu akdenizdeki petrolün elimize geçmesini asla istemiyorlar ve bize karşı hep birlikte hareketle gerekirse savaş dahil herşeyi göze alabilirler. O yüzden yırtınıyorlar. Bu tip hareketler ileride olacak saldırgan hamlelerinin sinyalleri. Diplomasi filan hep hikaye. Bir gün gelecek nato ile karşı karşıya geleceğiz.
Yunan'ın 100. kez bayrak yırtmasıdır; Dolayısıyla bayrağının yırtılması hangi Türk'ü durdurmuştur, şahsen ben, ta kendim çok fena merak etmişimdir.

Sie go okumuş salak! Şunu yapacağım da diyemiyor, hep afkurup birilerini kışkırtıp çağırıyor.

Anaskim, ohh çok rahatladım.
faşistler denizi özlemiş. evet.
görsel

30 Ağustos 1922 sabahı. Başkomutan Mustafa Kemal ...
Sonra yerde yatan bir Yunan bayrağının kaldırılmasını emretti:

" Bayrak bir milletin hürriyet sembolüdür. Düşmanın da olsa ona saygı göstermek lazımdır."

Kaynak: Falih Rıfkı Atay, Babanız Atatürk.
kendi memleketinden bir mustafa kemal atatürk çıksaydı böyle görgüsüz bir ayı olmayabilirdi.

mukadderat işte.
Sikik bir çomardır.
Bunları iyon denizine dökmek lazım.
Iste bunlar hep atalarini denize bir guzel doktugumuzden kaynaklaniyor. Artik nasil koyduysak, uzerinden 1 asir gececek hala sindirememisler.

Tanim: Tipini siktigimin yunan comari.
akdeniz şimdi soğuktur.
o adamı bir uçağa tıkıp bayrak önünde diz çöktürmeyeceksek kapatalım miti.
ona cevap vermeden önce yunan bayrağı dikilen 16 adayı geri alsınlar en güzel cevap o olur.
Denize mi dökelim illa?
görsel