bugün

karşılıklı daireler arasında bağırarak konuşurken aradaki oluşan eko güruhunu fark etmeyecek kadar mı mal olursunuz sorusuna tabi olan komşu tipidir. kendini bilmezdir, etrafını düşünmeyendir. bu illete yakalanmışlara tez elden şifa dilerimdir.
tam bir görmemiştir, evine baskın yapıp suratına işenmelidir.
Allah onun belasını versin bizim bir komşu öküz saat mi kuruyor ne yapıyor anlamadım saat 8.00 de bir çıkıyor ananı sikeyim nasıl bağırıyor nasıl bağırıyor onun yüzünden her sabah küfür ediyorum cehenneme gideceğim her halde onun yüzünde yavşak karı.
düşüncesizdir veya konuştuğu kişi sağırdır.
elinde 1 tabak kurabiye vs hamurişi ile gelip , verdiği tabağa karşılık o kapı önünde hayattan 1.5 saat çalan komşudur.
çığıra çığıra dertleşir ,konuşur .ayak üstü tarif verir , kız ister , memleketi kalkındırır.
öncesindeki 2 saat boyunca misafirini evinde buyur etmiş, misafiri kalkmaya karar verdiğinde yaklaşık 2 saat de kapı önünde konuşmaya devam etmiş, finali de asansör kapısı önünde ve tabi ki kapı açık olmak suretiyle apartman dolusu bağırarak yapan komşudur.
bu tür komşular genellikle asansör kapısını yarım saat çene yaparken tutarlar ve asansör bekleyen insanı merdivenden indirir ve bön bön suratına baktırırlar.
apartmanımızın 5 nolu dairesinde oturan ayşe teyzedir. kendisi güzel bir bayan olmasına karşın yüksek ve abartılı ses tonu tüm güzelliği bozar. kapımızı çalıp, anneme 'x ablaa ben aidat getirdim 2 aylık makbuzu sonra alırım hadi öptüm byy' sesine uyandığım doğrudur
var bizde öyle 2 çift çomar. evde köpekleri var ama ev sahiplerinin çıkardığı seslerden utanıp hayvancağızın sesi çıkmıyor. ben hayvansam bunlar ne amk deyip akşama kadar surat asıp oturuyor lan köpek. beni görünce kusura bakma bakışı atıyor evde sığır besliyoruz kusura bakma diyor köpekcik gözleriyle.
apartmana çıkıp tekme tokat dövülmesi gereken komşudur.
(img:#1296509)
kendisine ufak sürprizler hazırlamanızın yerinde olacağı tiplerdir.

görsel

şunun tersi ile iliştirin 2 tane ses ayarı kendiliğinden yerine gelir hemen..
Bizim apartman için apartmanın en şeker, en tatlı dedikoducusudur efenim. itinayla kapı tıklanır gıybet yapılır.
hiç bir zaman apartmanda oturduğunun farkında olmayan komşudur.
insanı sinirden delirtir.
güncel Önemli Başlıklar