Komşu ilişkileri.
yana, karşiya, alta ses gitmesi.

yani cok geniş bi binadayim, karşi ve bitişik komşumla arada onlarca metre var fakat ister istmez ses oluyor.

ozellikle alt komşuma ses gittigini duşunuyorum.

kendi yuvami kurdugumda asla ama asla apartmanda oturmucam.
kına gecesi olan genç kızın salonda eğlence yapması yetmezmiş gibi bir de gecenin birinde evde eğlenceye devam etmesi.
ulan bir haftadır ne oynadınız bee? g*tünüz, başınız da mı ağırmadı? hayır, kız evi dediğin azıcık ağır olur. bunlar kızı verdiler diye uzaya mekik fırlatacaklar. dün gece katil olmadıysam artık olmam sanırım.
Öküz üst kat komşusu.
Son ses müzik açamamak. Bağırıp çağıramamak.
alt komşu olan avam köylü kadının kelle paça pişirmesidir.

burnumun direğini kırdın, sağol sayın teyze.
Okuz alt kat komususu desem muhtemelen ayni apartmandan 2 kisi birbirine salliyo sanarsiniz ama yok oyle bisi sakin olun bakin tren geciyo.
yan komşunun squash yapmasıdır. itne topla raketle değil, partneriyle yapıyor.
yapan var yapamayan var.
Sürekli kavga eden komşu çift.
Duymadığım küfürleri duyuyorum kadından, adama neler neler diyor ben utanıyorum.
hayvan besleyememek, dilediğin zaman dilediğince kafa dinleyememek, çocuklarını gönül rahatlığıyla bahçeye oynamaya gönderememek, kendi sebzeni, meyveni yetiştirip dalından kopararak yiyememek. bu liste böyle uzar gider. kötüdür apartman hayatı, kötü.
Bahcenin olmamas olan bahcenin kucuk ve size uzak olmasi, bir suru insani cekmek zorunda olmaniz.
çünkü üst komşum psikopatın teki sinirlenip kapı pencere indiriyor.
Aslinda seviyorum ama bazen komsular olabilir.
Başlıca sebep, toplu yaşam kurallarını bilmeyen, saygısız ve bencil insanlardır.
Üstteki kevaşe yüzünden iki satır bile okuyamayışım.
üst komşu kavgası ve çocuk gürültüleri olabilir. sanki insanlara aynı evde yaşıyor hissi verir, öyle ki bir gün sonra komşuları gördüğünüzde insanın aklından garip garip şeyler geçer.
en ufak konuşmanın bile anlaşıldığı sinir edici binalar.
apartmanda bağımsızlığını ilan eden yemek kokusu.
kimseye zararı dokunmayan evcil hayvana karışan kahpe evladı komşulardır. Ayrıca bu orospular her gün evde cinayet işleniyormuşcasına gürültü yapar ama sizin dinlediğiniz müzikten rahatsız olur.
Sistematik olarak tamamen bir hapishaneyi andırdığı için . Bağ , bahçe işleri yok . Müzik dinlemek desen yok . Çıkıp ağaç altında çay sigara içeyim desen yok . Samimi komşular desen yok . Hiç bir şey yok . 4 duvar arası serbest hapishane .
üst üste insan türü , bu ne hayat götürü , yakınlıktan ötürü , kaçıp gitmiş yakınlık .
Bir suru yasli insanin bulunmasidir.Selam veriyorsun Onu bile almiyolar.Sonra yaslilara saygi diyorlar.
Bass seviyorum ama komşularım sevmiyor. Ben de bu yüzden onlardan nefret ediyorum. Komşularım da benden nefret ediyorlar, polise bile şikayet ettiler ibneler. Lan Benim Komşum bass sevse ve dinlese ben de onunla beraber dinlerim amk. Açarız karşılıklı amfileri, veririz son ses, gümbür gümbür çalarız dinleriz.
diğer dairelerden gelen müzik sesi insanı deli eder fakat ne kadar kötü bir durumdur ki, kendimiz de müziği son ses açamayız. Ayrıca hayvan beslemek yasaktır.
üst katta oturan adamın nasıl oluyorsa mutlaka benimle aynı anda tuvalete girmesi ve tam üstümden gelen muhteşem sesler. kafama yapıyor sanki herif. nefret ediyorum.