bugün

terör olaylarinin korkuttugu bugunlerde yapilmasi elzem olan olay.

malum bi yandan isid bi yandan pkk iki koldan sarilmis durumdayiz. ulke resmen ates cemberi icerisinde. her gun sehit haberleri gelmekteyken insanlar bir yandan da sivillere karsi saldiri yapilmasindan tedirginlik duyuyor.

kibris bir ada ulkesi. bilen bilir. basimiza musallat olan iki teror orgutunun de donanmasi yok. kibris'a ulassalar bile muhimmat tasiyamazlar. feribotlarin veya ucaklarin bomba kabul etcegini sanmiyorum.

hem havalar da guzel. kibris basbakanimiz son donemde rte ile kotu iliskiler icerisinde. akp'ye muhalif bir tutumumuz var yani. kisisel ozgurlukler acisindan da turkiye'den daha gelismis bir ulke.

komsu yunanlar krizden cikma derdin de. bu durum guneyi de etkiliyor. bizle ugrascak halleri yok yani. isid pkk ikilisinden kacarken doluya tutulmayiz.

kktc turk vatandaslarina vize konusunda sikinti cikartmiyor. bikac basit islemle gidebiliriz.

ayrica yogun goc alan kuru kalabalik bir memleket de degil. issizlik sorunu yasamayiz.

yaz sicaklarinda otellerde serinleyebiliriz. turistler felan eglenceli de olur.

alkol benzin vs turkiye'ye kiyasla cok ucuz. asgari ucretin de daha fazla oldugunu hatirlatirim.

kumarhaneler legal oldugu icin zengin tayfa biraz orda kafa dagitabilir. aktivite olur en azindan.

ben bavulumu toplayip gidiyorum.
Kafayı dinleyip kızlarla eğlenmek demektir. Evet.