bugün

densiz bir açıklama.

--spoiler--
oldu. bir de imam koyun, namaz kıldırsın.
--spoiler--
bazı şeyler sadece hayaldir hayalden öteye geçmez, adamın götünden kan alırlar kamil kan dedirtir.
al işte bir beyinsiz daha. ondan sonra niye millet akp ye oy veriyor derler.
Oy toplamayı din üzerinden yapmaya çalışanların ve insanları en zayıf noktalarıyla sinir ederek yapılan oyunlardan bir tane daha.
AKP'ye muhalefet etmek için CHP dışında ikinci bir parti arayanların MHP'ye sarılmalarının ne denli yanlış olduğunu açıkça ortaya koyan önermedir. Hayır zaten son günlerde en kritik yasa tasarılarında mevcut MHP yönetiminin AKP'nin nasıl dümen suyuna girdiğini görüyorum elbette ama mevcut yönetimden memnun olmayarak aday olan zihniyetin haline bak...

Size verilen "muhalefet edin" oylarının hepsi haram annem...

Anıtkabir akropole benziyormuş. Akropole hiç gittin mi? Akropolün sütunları köşeli değil, yuvarlak...

Kubbeymiş, yazıymış... Şekli ucubeymiş falan... Ne içiyorsunuz siz? NEyin kafası oğlum bu?

Titreyin kendinize gelin...
(bkz: anıtkabir in ibadete kapatılması)
(bkz: başlık sahibi aranıyor)
http://www.ensonhaber.com...ir-cikisi-2012-10-22.html
anıtkabir yazmasını bilmeyen zihniyetlerin ortalıkta at koşturması durumudur.
edit: efendim başlık sıçmanın en güzide örneklerindendir.
'Kurtuluş savaşı kahramanını yeni nesile sevdirme kampanyası' olmaya aday bir fikir.
(bkz: Bizde amınıza koyacağız)
oldu bari kocatepeyi söküp anıtkabirin üzerine taşıtın tam olsun.
Mustafa kemal paşa üstünden siyasetin prim yaptığını gören siyasetçi zırvası.
"anıtkabir'in üstüne kubbe koyacağız, kubbenin tepesi kazık şeklinde olacak, oraya da biz oturacağız" olsa daha doğru olacak cümledir.
''mezarlığının üzerine de mevlana türbesindeki gibi yeşil sarıklar bağlayacağım'' demezse eksik kalacağı vaat.
Hevesini kırmak istemezdim ama kubbe dediğimiz mimari yapı tipi, Türk icadı değildir, islam icadı da değildir. Velev ki kubbe ilk kez, Roma imparatorluğu zamanında Roma'da, Romalı mimarlar tarafından yapılmıştır. Ki en güzel örnekleri yine oradadır. Yunanlılar'a gelince, Bizans döneminde yine onlar tarafından kubbe kullanılmış ve bu zamanla Türk- islam mimarisine yansımıştır.
evet.
Ileri tespit sıçma teknikleri okulu öğrencilerinden birinin önerisi olsa gerek. Topkapı sarayı mimarisi de roma usulü sütunlarla dolu. nereden başlamalı saçmalamaya diye sormak istiyorum kubbe beyinlilere.
bence makul. anıtkabir ibadete açılmalı. kemalistler dinini özgürce yaşamalı.
bir daha oy yerine bok alırsınız.
"Dayanmaz ki bu sütunlar, patlarsa o zelzele,
Dayanmasın a yoldaşlar asılın kirişlere," (Bandista-Beton millet Sakarya)
dikkat ette kubbeyi sana koymasınlar derler adama, akepe'den kadroya dahil olamamış mehapeli sıçmığıdır.
her partiden cikabilecek manyaklardan birinin beyani daha. Toplum hasta kardesim zaten elbet bireyden de cikacak böyle hastalar. bunun disinda anitkabirin projesinde olup da aslinda bitirilememis bir ust eklenti daha var ustunde olmasi gereken galiba bütcesizlik nedeni ile birakilmis o aklima geldi bak.
akp tarafından birisi söylemediği için pek tepki gösterilmemiştir. hadi yırttınız yine.