bugün

evet efendim...

o kara gün, o kara geceyi hiçbirimiz unutamayacağız arkadaşlar. o gece benim yatalak valideciğim dahi ayaklandı bildiğin belden aşağısı zerre kımıldamayan kadıncağız bir anda ayaklanıp burda ünalan'da halkla bütünleşip tankların önüne yattı. tecrübeliydi çünkü zaten yatalak olduğundan onun için problem teşkil etmedi fakat ben yatamadım tank önlerine valla hobim var kendimden büyük şeylere karşı.

ben sis atıp saklandım sürekli, elde sapan filistinli çocuklar gibi saldırdık tanklara. pideci rahmet abi de doblosunu koydu ortaya herkes her şeyini feda etti o gece ülkemizi karanlık güçlere vermemek için.

hülasa, o geceyi unutmamak, şehit kardeşlerimizi de asla ve kati suretle unutmayıp hatıratlarını yaşatmak için ortaya sunduğum bir öneri. hem zaten asla yıkılmayacak ve ülkemizi düşmandan kovduğu söylenen atamızı ziyaret ederken insanlar, hem de halkın bir bölümünün nasıl kahraman olduklarını yine, yeniden idrak ederler.

korkma uzun adam, vur de vuralım yat de yatalım öl de ölelim.

ekleme: arkadaşlar kötü bir şey demedim ki lütfen yapmayın. anıtkabir 15 temmuz şehitler diyerekte eklenebilir sonuna. maksat niyetimizin iyiliği belli olsun.
(bkz: fragman biter film başlar!)

nokta!

açık ve net bir kez daha uyarıyorum tüm benimle aynı düşüncedeki insanlar adına.

o isminizi, cisminizi, uzununuzu yani topunuzu açık ulu orta silkeriz!
bence hiç gerek canlılar için o kadar alan yok ölmüş birisi için o alana hiç gerek yok.
görsel
anıt kabirin değil de kaçak sarayın adını o şekil değiştirmek uygundur. anıt kabir bu toprakları bize vatan yapanların simgesidir ama 15 temmuz hainlerle kucak dansı yapanlara uygundur.
kaçak sarayın yeni adı 15 temmuz sarayı olsun.
tek yandığım bu beynini gondiklediklerimin oksijenle çalışıyor olup boşa oksijen israf etmeleri.
meclise sunulduğunda ohal hengamesinde araya yerleştirilebilecek eylem.
öyle bir eylemin olacağı zaman %49 unun kalan %51 in götünden kan alacağı vakit olur.
(bkz: şehit)
(bkz: islamda şehitlik)
(bkz: dinlerde şehitlik)
(bkz: doğru söze ne denir)
işe önce ilkokul mezunu bize ne biçim soktu ile başlanmalı.
görsel
15 temmuz atatürk anıtı olabilir tabi. kemalist islamcı arkadaşlığı, köprüleri birleştiriyoruz gibi.