bugün

10 kasım günüdür. bir gün kalmıştır. ata'ya saygıyı, ata'yı putlaştırmakta gören asıl cahil zihniyetin her 10 kasım'da gelenek haline getirdikleri ve alay konusu oldukları gündür. halbuki atatürk bu cahillere emanet etmemişti bu cennet vatanı.
(bkz: alın bunu buradan)

Gerçi Atatürk sana da emanet etmemişti ama...

Ben 31 yaşındayım, bir sene bile 10 kasım'da aslanlı yolda namaz kılanı görmedim ama o kadar çok putlara ve insanlara secde eden gördüm ki secde kelimesi anlamını yitirdi.
olmayan gündür. ancak türkiye cumhuriyeti" nin kurucusuna gereken saygıyı gösterme günü mevcuttur.
"Mason tapınağında mason ve mason sempatizanlarının gerçekleştireceği eylem" olarak tanımlanmakta bazı sitelerde.
Neden Osmanlı padişahlarının kabri askerle korunmuyor da burası askerle korunuyor?
Yahudilerin Kudüsü askerle donatmalarını getiriyor insanın aklına ister istemez.

http://www.arastiralim.ne...-projesinin-urunudur.html
Tayyip babanız ölse mezarında saniye boş kalmaz mevlananın başında bekler gibi beklersiniz orospu çocukları sen kimsin de 10 kasımları sorguluyorsun.
Allah'a şükür. m.k. atatürk'e teşekkür.
liderleri öldüğü zaman mezarına gidip tapınacak hıyarların laf sokmaya çalıştığı mevzu. bana anıtkabir sınırları içinde secde eden bir adam resmi gösterir misin ? ben, ''atatürk'ün doğduğu toprak, çıktığı tv mübarektir'' diyen ya da ''atatürkçü derneklere üye olmak ona nikahla bağlı olmak gibidir'' diyen de görmedim. peygamber benzetmesi yapan da görmedim. bu dediklerime sen ve senin gibiler sizin asrın lideri için söyledi ama.