bugün

https://www.aykiri.com.tr...__twitter_impression=true

Ülke yolgeçen hanına döndü.
Doğunun cahil eğitimsiz yobaz suçlu kaçak ne idüğü belirsiz insanları ülkeye akın akın geliyor.
Sosyolojik açıdan ülke resmen çürüyor ve bu milyonlarca insan kanser virüs gibi toplum bünyesinde çoğalıyor.

Doğunun cahil yobaz görgüsüz eğitimsiz insanları yetmez gibi batıdan çöp ithali tam gaz devam ediyor.
Bu salgın günlerinde insanı bile denetleme kontrol eden devletler örneği varken kalkıp çok tehlikeli olan çöp ithali tam gaz devam ediyor.
Sağlık açısından da ülke büyük risk altında, Corona pandemisi yanı sıra bu ülkede olmayan daha büyük ölümcül salgınlar bakteri ve virüs bu topraklara giriyor.

Gerçekten akla mantığa uymayan bu kadar da olmaz dediğimiz durumlar artık normalleşme eğiliminde.
Bu ülke yok mu olsun isteniyor?
Özen iyi hissettirir...
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
evet evet yaşıyorum bu hayatı, siz sormadan söyleyeyim dedim de. bu gece kimse beni masa başına oturtamaz, sabaha kadar eğleneceğim.
görsel
(img:#2167027)
izmir#

Edit: Hayır neden eksi mk yaa?
görsel
Birtakım uzayan taşınma işleri.
görsel
kahve ve gri kokusu.

görsel
Uykucular.

görsel
Hazırlıklar başlasınnnn
görsel
görsel

Veda.
görsel
görsel
.
görsel
saçma sapan bir barda pazartesi akşamı tek başıma oturmuş geçmişte ne hatalar yaptım diye ölesiye içiyorum.
Kozan otogarına varmak üzere olan bir adana seyahat otobüsü. *
görsel
Biraz spor yapalım dedik kızlar bizi beğensin diye mecburuz.
görsel
görsel
görsel
Manitamla tren yolculuğu yapıyoruz. Evet yaşamış sayarım bu yaşı.
görsel
görsel
Biraz da entelmiş gibi görünelim. Bu arada masanın "delik deşik" bir hâlde olduğu doğrudur.
Birim alandaki meyve sayısı önemli...
görsel
görsel