bugün

görsel
Pasifik okyanusu. Hiç dönmek istemiyorum buradan.
görsel
görsel

1 saat öncesi.
(img:#1762076)
Heyt be!
itolit sanki babasının yeri. Nasıl da yerleşmiş. Bugün ilk defa kendini sevdirdi bana. Sanırım hasta gelene kadar çıkarmayacağım dışarıya. Kalsın biraz.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
ğögü delmişlerdi oysa derdi kısa saçlarıyla bulutu andıran bir kadın. en çok o severdi gökyüzünün böyle çizikli , karanlık ve esrarengiz görünümünü. ağaç dalları göğün bahçesiymiş gibi gururlu bir endamla dimdik duruveriyorlar mabede. hoşgeldin göğün karanlık kadını.
görsel
Sabahtan beri yaşadığım aksiliklerden sonra ben
görsel
Yine gidiyoruz.
görsel
Bana herşey onu hatırlatıyor.
görsel
An itibariyle abd banliyö evlerini inceliyorum. arkadaş ne güzel evler bunlar, neden bizde yok, keşke benim olsa.
görsel
Tercümesi oluyorlar tüm hissiyatların. Salkım salkım mutluluklar empoze ediyorlar belkide öte tarafın yağmurlu havasını, yıkıntısını ve kahrını unutturuyorlar. Ben ol diyorlar beni düşün, beni oku , beni yaşa ve ben nasılsam öyle ol. Yani sen ben ol diyiveriyorlar cüretkar bir haklılıkla. Bir şair tarafından düşünülmek ölümcül bir hastalığı andırırmış oysaki.
görsel

öküz gibi acıktım lafından yola çıkmışlar sanki. acıkan varsa gelsin arkadaşlar *
görsel
az biraz yaşıyoruz şu hayatı.

görsel
görsel
görsel
(resim:#1)
Her mesai bitimi.
görsel
izmirde güneş batarkene...
bizde mesai erken başlıyooo
görsel
görsel
görsel
görsel
Antalya bildiğiniz gibi. .
görsel

Evin önünde liseliler toplanmış tartışıyolar mı kavga mı ediyolar belli değil. Balkona çıkıp siktirin gidin la buradan diye böğürüp hepsini dağıtasım var. Lise günlerim aklıma geldi. 4-5 kişiyken karşı taraf 20-25 kişiydi. Doğal olarak topuklarımız götümüze değdi.