bugün

görsel

Heimtex için Renk seçimleri.
görsel çay içeyim diye oturduğum yerde geldi yanıma oturdu. yalnızlığın sesini dinlerken tam da :(
görsel

Meslek aşkı diyeceğim ama yok değil, laboratuvarcılık prensibi...
görsel
size ankarayı sevdirebilirim.
görsel
görsel
Iyi aksamlar
görsel
Bu akşam gökyüzü muazzam.
Dayanacak gücüm kalmadı be sözlük... Normalde dirayetli bi insanım, her acıya göğüs gerebilirim. Ama bu son başıma gelen...
Annem bileklerimi kolonya ile ovuyor, babam sırtımı sıvazlayıp güven verici sözlerle teskin ediyor, ben kendimde değilim, ağlıyorum, yıkıldım, mahvoldum... Bi insan en fazla nasıl sınanabilir? Nasıl bi imtihan bu allahim? Lütfen sabır ver...

görsel
Avucumda uyku bir başka onun için.
görsel
Yıllık izin sonrası çöküşlerdeyim.
görsel
görsel
Cuma günü evde takılan ezik olmak istiyorum.
Mümkün olan tüm günler hatta.
görsel
Bu canı bu gün yolun tam ortasinda buldum. Sagindan solundan arabalar geciyordu ve hic kipirdamiyordu ölmek ister gibiydi. Arabayi tam önünde durdurdum kucakladim meger ön sol ayagini kirmislar goz kapaklarini ve kirpiklerini atesle yakmislar. Daha bir aylik falandir ne istediniz allah'ın sessiz kulundan orospu cocuklari? O da artık benim korumam altinda ve artik guvende tipki diger 7 tanesi gibi. Yarin veterinere gidecegiz erkenden.
görsel
25 dakika mola ne kardeşim ya çişinizi yapın da gidelim.
Edit: eksileyen arkadaş cırcır galiba.
Havaalanında sabahlayanlarda bugün ...
görsel
fena dolunay var, tırsıyorum sözlük. camda son sigaramı içeyim en iyisi slash-anastasia dinlerken.
görsel
görsel

Ankara dan Adana ya uçakla kebab yemeğe gidiyorum. Şalgam içip bicibici de yiyeceğim.
görsel
Olağanüstü göbeğime yakışır olağanüstü sağlıklı bir kahvaltı.
görsel
görsel
görsel
Kışladan çıktık malum çarşı izni. Haftasonunuz güzel geçiyordur umarım.
görsel
Kış geldi artık.
görsel
görsel

Arası iyi olan yok galiba.
görsel

Ağzıma girecek şerefsiz..

4 yılın emeği ilgisi size sabah neşe kaynağı olarak dönüyor işte..

T* eşi ve 4 yavrusu ile mutlu hayatı var ne eksiliyonuz totoşlar.
görsel