bugün

Kişinin iyi bir insan olması siyasi görüşünün doğru olduğu anlamına gelmez. Siyasi görüşünün bizimle aynı olması da iyi bir insan olduğunu göstermez.
çıkamayacakmış gibi batmışım. ama biliyorum çıkacağım ve o güzel güneşli günlerde mutlu anlar yaşayacağım.

bekle beni dünya tekrar yükseliyorum.

Edit: aynı tas aynı hamam.
Dc ne ilk okul mezunuyum, durduk yere düşünce sahibi ettiniz beni.
nice pişmanlıklar, nice yarım kalmışlıklar...
Bu kadar borcu nasıl ödeyecem.
ulan uykum var ama once su sacimi kurutayim. Uyuyabilir miyim bilmiyorum. Aslinda disari mi ciksam ki. Neyse biraz daha oturup dusuneyim.
Bu ülke nereye gidiyor.
Isparta'ya yeni geldim merkezi çok küçükmüş.
insanlar her ne kadar umutlu olmaya çalışsalar da dünyanın gidişatı geleceğe dair umutları günden güne kemiriyor. daha güzel bir dünyaya olan inancımız sanki her yeni yıl biraz daha azalıyor. insanoğlu kendi elleriyle kendi sonunu getiriyor. ancak tabii ki herkes çoğunlukla cep telefonu, bilgisayar ve sosyal ağlardan ibaret olan kendi küçük dünyasına ve a ve b noktaları arasındaki mesafelere hapsolduğu için dünyanın ne hale geldiğinin bir önemi kalmadı. ama işin korkutucu yanı... dünyanın mevcut dinamikleriyle bugün küresel bir kaos yaşanma olasılığı geçmişten çok daha fazla... elbette burada felaket tellallığı yapmıyorum. günümüz dünyasının fitili tutuşturulmak için fırsat kollanan bir barut fıçısından farksız olduğunu görmemek için kör olmak gerek. tabii umalım ki öyle olmasın. biz her şeye rağmen ummaya devam edelim.
Gıda takviyelerine verilen her kuruş haram.
Açıkçası elimde sigara üst komple çıplak (daha iddalıyım da) yüze de uygulamayla siyah bir kapatma yapıp atsam ilgi çeker miyim? Düşüncesiydi neyseki şu an geçti.
Karnım aç yemek düşünüyorum.
'havalar da ne güzel oldu ya,saat 7 oluyor yine de günlük güneşlik.'
görsel
Hangisini yesemdir.
ben ne düşünüyorum?
gelecekteki eşim bana nasıl şarkılar söyleyecek? bir tane berlinli kadınların şarkı söylediği video izliyorumda ordan esinlendi.
olmayan derdimin çilesini çekiyor gibiyim.
iftar vakti gelsin.
Orucu tokyo saatiyle açabiliyo muyuz??
Hikayenin sonu nasıl biticek?
biraz daha su.
anın düşüncesi şudur ki; mezun oldum sözlük. artik okul hayatı diye bir şey yok. yani yüksek lisansa çağıran hocalarımı dinlemezsem tabi. ya askerlik ya yüksek lisans. sence ne yapmalıyım sözlük sende söyle fikrini.
You may be six people but i love you. (bkz: Zelig)
Gözü kapalı Mutlu olmam artik mümkün değil. Kim olduğu önemli değil. Biliyorum ki artık ihtimaller olmadan adım dahi atamam.
Gözümü kapatınca keşke uyuyabilsem keşke.