bugün

http://youtu.be/5N0kvV4sO7Q saygısızlık yapmışlardır.
aziz yıldırım yalakası bir sitedir, dolayısıyla taraftar sitesi demek yanlış olur. bir bakıma yandaş medya.

aykut kocaman istifası konusunda ne olduklarını çok net belli ettiler artık.

fenerbahçeli ve aykut kocamanın gitmesini isteyen biriyim fakat onurlandırılarak gitmesi gereken bir kişi kendisi, sevinçle karşılanmamalı.
"müjde aykut kocaman istifa etti" başlığı, sitenin aziz yildirim'in emirleri ile güncellendiğini gösterir.
müjde aziz yıldırım istifa etti haberi ile çalkalanan site.

(bkz: kaynak götüm)
gezi parkı olayları ile ilgili tek satır yazmayan site.

ulan tüm fenerbahçeliler neredeyse akın akın taksime gitti bir duyuru dahi yapmaktan korktunuz.
bir futbolcunun sözleşmesinin bitimine 6 ay kala isteyen herkesle transfer görüşmesi yapabileceğini bilmeyenlerin üye olduğu site. bu kadar mı malsınız yavrularım.
baz alındığından değil de sadece gülmek için izlenen forumlara sahiptir. son şike cezalarıyla;

akp-gs-ts *
--spoiler--
Bu Olay tamamen siyasi oldugunu bile bile Aziz Baskani suclamak neyin nesi;bize bu Komployu Kuranlar;AKP-GS-Trabzon;daha kavrayamadinizmi??Biz bize yüzyilda en büyük hizmeti yapmis büyük baskani;harcamaya calisiyoruz;yaziklar Olsun diyorum:((Uyan Fenerbahceli Uyan Baskanina sahip cik;Fenerbahce ve Aziz Baskan tertemizler;yeterki bunu iyi kavra
--spoiler--

cemaat ve UEFA bağlantısı. evet açıklıyoruz buradan! platini'den sonra fethullah gülen UEFA başkanı olacak.

--spoiler--
haklıyken cas davasını çek sonra uefa mafia; platini pis cemaat ele geçirecek
--spoiler--

hayaller hayaller hayaller..

--spoiler--
Tek çıkış yolu kanırta kanırta şampiyonluk.
--spoiler--

havuzdan çıkılmalı başlığı ve gerçek manada aklı başında bir Fenerbahçe taraftarı. yazan arkadaş ciddi anlamda güldürmüştür.

--spoiler--
Çok şükür yıllık olağan havuzdan çıkma sezonu açıldı
--spoiler--

sırada bir Einstein. böyle bir şey olursa morarırız. mort hatta!

--spoiler--
ben demirören olsam&;yarin bir basin toplantisi yaparim:turkiyede en yetkili kisi benim ve elimdeki bilgi ve belgelere dayanarak söyluyorumki sahada sike yoktur...basin toplantisi bitmistir arkadaslar...herkes mort
--spoiler--

başka bir antu haberleriyle görüşmek üzere.
görsel
ciddiye almadığım site. hayır anlamadığım gassaray taraftarı dalga geçiyor ama okumaktan da geri durmuyor. 5-6 ay yazarlığını yaptığım ve gereksizce şutlandığım bir yer. he yavrum o aptallar yazsın siz de, mutlu olun. he anam he.
salzburg maçı sonrası yoruımlar yorumlar görsel
ilklerden olduğu için bir dönem ciddi gündem yaratan, benimde yıllar önce aynı nickle yazarlık yapmış olduğum, atıldığım sitedir. aziz yıldırımcı değildir aksine aklı yettiğince muhalefet yapmaya çalışan, her hocayı ilk istifaya çağıran sitedir. rasyonelliğini yitirmiş 12numara.org a kafa tutmaya kalkmış ergen çapulcu sitesidir. forumu takip etmemekle birlikte twittır dan edinmiş olduğum izlenim budur. taraftarlığı şovdan ibarettir. geçersizdir bana göre.
görsel
cep forumunu kilitlemişler galiba. ulan bakıp gülüyorduk ne güzel.
Burada her yazan Fenerbahçeli sananların dolu olduğu site. Galatasaray sözlüğe bir Fenerbahçeli olarak ben üye olabiliyor muyum? Oluyorum. Antuya üye olanların hepsi Fenerbahçeli diyenler güldürür. Üye ol salla fotosunu Çek burada paylaş. Ergenler çok işsiz.
trabzonspor düşerse ikinci ligde yalnız olmayacaklarını bildikleri için totem yapmaktadırlar.
gs lilerin ağzına aldığı site.*
Bir adet site. Bunca yıllık Fenerbahçeliyim bir kere açıp bakmışlığım yok. Galatasaraylı troller hesap alıp takılıyor. Şimdi ben Galatasaray sözlüğe üye olamaz mıyım? Çok mu zor? Bırakın bu işleri.
Bakalım bugün Fener'e nasıl laf atsam? Diye her yeri didikleyen düdük beyanatı.
şikeye sahip çıkan oluşumdur.
şikeye sahip çıkan değil, şike yapmadı diyenlerin başkanı savunanların ihraç edildiği oluşumdur. af çıkarmışlar şampiyonluk geliyor diye sözde şu mesajı antu'ya da alıntıladım burayada yazıyorum.

3 Temmuz sürecinde ANTU´nun yaptığı gibi dostlarımı itidale davet ediyorum

Aslında size uzun uzun yazdım sonra sildim gitti ..

insanları ŞiKE Davasının Sıcak günlerinde ihraç edin ‚ Kılınızı Kıpırdatmayın ‚ Üstüne balı kaymağı Fenerbahçe Şike yaptı diyen lavuklara burada boy boy yazdırın

Aradan Yıllar gecsin Minnetmiş Gibi ŞAMPiYONLUK KUTLAMAK için insanları ´´ Af´´ ettik diye söyleyin

FENERBAHÇE ŞAMPiYON oldu ‚ Şike yaptı diyen yavsaklara inat ..
https://pbs.twimg.com/med...BobgZqUIIAAnZ_3.jpg:large

(bkz: fenerbahçe yi mi verecekmişiz real madrid e)
http://forum.antu.com/cep...4&fID=9&kID=69816

Forma tanıtımı bölümüne koptum. Ahahahahahahaha.
bir zamanlar deli gibi takip ettiğim ama son zamanlardaki yanlı tutumlarından sonra sadece derbi maçlardaki açılış sayfasına koydukları güzel görsellerden dolayı bir bakıp çıktığım sitedir.
görsel
küfürün serbest oldugu ülkenin en seviyesiz forumu. sonrasında forzabesiktas geliyor.