bugün

açtığı başlıklarla ve yazdığı entrylerle kalitesini(!) gösteren yazar.yakın zamanda çaylak olması dileğiyle.sol frame'in bir nebze de olsa rahatlayacağı aşikar.
kendisinden 7 yaş büyük birine yürüyen yazardır. henüz farkında değil garibim.
formata uygun olan her türlü ifadeyi fikir özgürlüğü sanan, insanların kutsallarına küfür etmeyi marifet zanneden, kendine yöneltilmiş eleştiriyi, eleştiri sahibinin nick altına yazarak karşılayan, kendi nick altını uplayan bir yazar kendisi.

onun bunun kız kardeşine, hamile kadınlara kafayı takmıştır. yemeden içmeden hamile kadınlara ahlaksızlık yaftası vurmakta, hamile kadınlara her fırsatta hakaret etmektedir.

aha buyur, bu da formata uygun. ama zoruna gitti di mi? böyle oluyor bu işler.
Alacağın nicki silkeyim.
Bu yazarın annesi babası hic ilgilenmemiş bununla cocuklugunda hic mi sevmemiş. Burda ilgi kasiyor sızliyor artık hic mi ciddiye alan yok yazık ya.
sonra da kürtaj yasak.
aldırmak için umarım geç kalınmamış suserdir.
tıp ilerledi mk.
hayatinda hic izmirli kiz elde edememis yazar.

kuyruk acisi var bariz.
hala ölmemiş ve hala terbiyesiz olan yazar.
(#28132914) seli güldüren yazar ulan yok böle bişe yaa töööbe tööbbeee.
la benı nıye eksılıyosunuz adam troll ben nabıyım
Sevdigim birkac yazardan biri olarak bana ufak capta bir "ne oluyoruz lan" panigi yasatmistir.

Neyse ki sevdiklerimizin bizi sevdigini gormek guzel.
nickaltıma gelip ''donuzla o zaman g...'' yazan arkadaş.neyse azalarak biter inşallah.
Tek kelimeyle mal
girdiği entry lerde hiçbir mantık yok
iğrenç entryler giren yazar.
bilinç altı çok kötü şeylerle dolu.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
sözlüğün en kalitesiz yazarı, bırak silik yemesini direk sözlükten atsınlar şöyle tipleri. adam direk kaliteyi aşağıya çekiyor.
K*rttür.
Yapılacak bir şey yok. Zall böyle istiyor, katlanacağız.
Ergen yazar. Başlık açarken bir daha düşünmesi temennisiyle.
açtığı başlıklar ve entrylerine bakarak bu andaval hakkında söyleyeceğim senin yaptığın (bkz: kişi kendinden bilir işi)dir.
dağa çıkalım mı yazarı.

yazık bize bu beyinsizlerle aynı ülkede yaşıyoruz.
zall ın paralı köleklerindendir.

sözlüğe büyük hit kazandırır.
yeni ergenliğe adım atmış kız kardeşine dokununca tahrik olduğunu itiraf etmiş ve çocukken tecavuze maruz kalmış yaşadığı travmalar sonucu müslümanlığı bırakip, komünist bir ateyiz troll olmuştur.
yaşı da 16 dır.
1 haftalık kafa iznine çıkmanın sırası olduğunu gösteren yazar, adam hala silik yemedi çok ilginç.
özlenilensadjasopşdjaspşopfnqşweö yazar. yine gitsin daha da gelmesin.
hala silik yememiş ve ölmemiş iğrenç yazar. Şunu koruyan modlara soruyorum. Ne var bu trollde? Bakan çocuğu mu? Çok mu zengin? Çok mu popülerite kazandırıyor sözlüğe? Nedir biri açıklasın.
Açtığı saçma sapan başlıklarla sinirleri hoplatan yazar.
(#28313508)

üzgünüm ama ahlakımı yorumlamak senin gibi birine kalmadı.