bugün

(#27389624) trollüğün de bi sınırı var. insanlıktan çıkmanın lüzumu yok demek istediğim yazarımsı.
babası ermeni annesi kürt olan yazar. bana bursalı diyor sadece gülüyorum ne kadar bursalı varsa..... ne mutlu trabzonluyum diyene herkes haddini bilecek nickimdeki texas bir eyalet ismidir.

(bkz: veletlere duyuru)
edit: tribün ile hayati karıştırıyor açsın az tarih okusun coğrafya ogrensin trabzonun texas olduğunu ogrensin turkiyenin texasi trabzon.
edit2: trabzonu laz sanan faşist lazlara laf ederek ırkçılıktan öteye gidemez ayrıca türküm.
nickini hakaret çeşitleri olarak değiştirmesi gereken yazar. zira yakında nickaltı hakaretlerle dolacak.
Yoldaşımdır.
isim yapmaya gelmiş vasat aktroll. küfür görevlisi. silik desek sanırım daha uygun olacak. (#27769773)
Feyktir git.
2005 dogumlu yazar. yani sozluk kurulurken o dogmus.
cocuk galiba yasi en fazla 14-15 en babasi 16, sabahtan beri ğs diye diye bi tarafini yirtti sonra ne oldu al sana ğs puhahahahha.
bir süredir galatasaray hakkında yaptığı kırıcı yorumları büyük bir hayret ve üzüntüyle izlediğim yazar. ezeli rekabet var kabul, yeri gelmiş 6 kasım 2002" de galatasaray 6 yemiş, yeri gelmiş 12 şubat 1911" de fenerbahçe 7 yemiş, bunlar olacak. ama her zaman kazanamazsın ve kazanan takımı tebrik etmek de yanlış değildir.
diliyorum bir gün yazarımız futbolu sadece iki rengiyle değil tüm renkleriyle sever. futboldan gerçekten keyif almanın yolu budur. o güne kadar kendisini donuza eklemekten mutluluk duyuyorum, saygılarımı sunuyorum.
yaftacı yazarcıklardan. Umrumda mı? Hayır umrumdışı. Sefil hayatına devam etsin.
ergen troldür

görsel

edit: (#27869279)

--spoiler--
hiçbiri yokken biz vardır.
ş4mp4y4n ğs ama doğru.

--spoiler--

entryden anladığım kadarıyla siz yokken biz vardık diyor.
beşiktaş futbol takımının 1903te kurulduğunu falan sanıyor sanırım yazık.
beyinsiz moskof.
Feykimdir. Silebilirsiniz.
en ergeninden ağır troll yazarımsı.
sözlüğün en gereksiz trollerinden biridir.
Sevdim ben bu yazarı. Gelsin buyursun.

Edit: la harbi kafa dengi birine benziyor. Yakışıklılık tahtını elletebilirim belki.
Nedense birden kanımın ısındığı yazar. La vallahi gördüğüm en güzel troll neden daha önce farketmemişim bilmiyorum. Beraber nice trollemelere.
antifasist olması güzel bak bunu beğendim *
Adamın dibidir gitmedi üzdürür.
Entrylerine bir baktım da... Niye gereksiz bir entry giriyorum şuan ? O derece gereksiz. Neyse.
An itibariyle sözlük kızlarının cephe aldığı mizansen ağırlıklı yazardır efendim.

(bkz: kahrolsun feminizm)
Ne gıcık bir yazar yaa. Uyuz.
sözlüğün en sağlam trollerinden,komik olmaya çalışıyor ama olamıyor.bırakın takılsın burada çok şey etmeyin.
izmirliler tarafından bir kuyruk acısı var herhalde,neyse dediğim gibi çok şey etmeyin.
umarım ölür. Ölmeli. Ölsün. Öl ulan yazarıdır.
asli35'e yürüyen yazar. hayırlısı olsun inşallah.