bugün

hoffenheim'ın 88 doğumlu fransız forveti. Bu sezona 8 maçda 6 gol atarak iyi bir başlangıç yaptı.
Çin ekibi Tianjin Quanjianın 36 milyon euro karşılığında kadrosuna kattığı futbolcu.

görsel
galatasaray için adı geçen golcülerden birisi. izlemişliğim yok ama kanım kaynadı. yalnız ndiaye gibi türkiye’yi, galatasaray’ı , takımı tanıyan burak yılmaz’ı da yanına tercih ederim.

Ayrıca Gomis’in de arkadaşıymış. Gelirse en az onun kadar başarılı olur inşallah.
Gomis’ in yerine aranan isim değildir. Daha önce duymadım. Bir gomis yapacağını sanmıyorum.
Niasse ve modeste ile şampiyonlar ligi yürümez. Yanlıştan dönülmelidir.
Bu adamla oyalıyorlar resmen taraftarı.
30 yaşından önce çine giden adam futbolu değil parayı 1. Plana koymuş demektir.
Bu yaşından sonra da gelip yükselişe geçecek değildir gelip parasını alacak yatacak, asamoah gyan gibi negredo gibi.
Galatasaray yanlış yaptı.
Galatasaray'a gelirse, kuşgilller familyasının yeni küskücüsü olacaktır.
merhaba Acun abi, ben Almanya' dan geliyom. Fenerbahçe' ye kuşgiller diyerek komiklik yapmaya çalışacağım.
Hakkında çok şey bilmediğim forvet.

Şöyle kabaca bir kariyerine baktım da beyler bu adam boş değil.

Bundesligada 25 den fazla gol atmış. 1 sene önce 30-40 milyonlara transfer yaşamış. Tertemiz topçu kimse kusura bakmasın.

Ama kesinlikle ortası yok. Gelirse gomisin rekorunu kırabilir de saç baş yoldurabilir de.

Her şey olabilir ama kesinlikle ortalama bir performans sergilemez. Ya çok iyi ya da çok kötü olur. Ortası yok.
Galatasaray'a gelirse çok can yakar. iyi transfer olur her ne kadar fizik durumunu bilmesem de. Evet.
görsel

Adam karizma. Eğer karizması kadar oynarsa 2. bir Gomis vakası bekliyor bizi. Gomis’in yeri ayrı ama Modeste de neden öyle bir yer edinmesin kendisine?
Sikilecek ku$lar kafeste
neredesin modeste.
Gomis’ in yerini doldurması zor gözüken forvet. Gelirse sevinmeyip oynamasını bekleyeceğim.

Not: Galatasaraylıyım ama her transferi beğenmek zorunda değilim. Kimse de bana karışamaz.
Gomisin yerini dolduramayacaktır. Çünkü gelmeyecektir. Transferi kesin olarak yatmıştır.
Kabak tadı verdi. Adını görünce midem bulanıyor artık.
(bkz: tianjin quanjian kulübünün köln ü tehdit etmesi)