bugün

geneli hafiften kiloludur ve pek güzel oldukları söylenemez. ama allah'ın yarattığı kullardır, kötülemek haddimize değil.
aksam yemegi olarak önünüze baklava koyabilirler.
Sözlükte klavye delikanlılığı yapan erkeklerden daha delikanlıdırlar.
götü kalkık yersiz bi havaya sahip kızlardır..
Gayet güzel kızlardır ve bakımlıdırlar. Çok da güzel yemek yaparlar. kategorileri daraltmışız ne hoş!
yalan dünya dizisinde Nurhayat Gaziantepliydi. Nurhayat'ın para ile ilişkisi Gaziantep'teki belli bir kesime birebir uymaktadır.
Çoğu aile baskısı ile genç yaşta eğitimsiz bırakılıp evlendirilir. Halinden şikayetçi olmayanlar altın günlerinde bol bol yiyip kilo alır. 3 yıldır çalıltığım sektörler ve gözlemlerim neticesinde ailelerinin kızlarını yetiştirirken eğitimi bir tarafa bırakıp tamamen evlilik ve zengin eş adayı arayışı ile yetişirdikleri sonucuna ulaştım. Üzücü bir gerçek alınmaca kırılmaca yok. Türkiye geneli sınav sonuçları ele veriyor bu şehrin acı gerçeklerini.
Esmer ve iğrenç yaratıklardır. Evet
Esmer ve favorisi olan kızlardır. Arap asıllı olanlar açık tenli ve renkli gözlüdür. 20 yaşına basanları evde kaldım diye düşünmeye başlar çünkü kızlar çok erken yaşta sözlenip nişanlanırlar, evlilik yaşı da çok düşüktür.

Akraba sayısı fazla olabilir, karşı cinsle yaşanacak olası anlaşmazlıklarda akraba genişliği hakkında fikriniz netleşecektir.

Yaş 25 e doğru gittikçe her an bir kız sizi nüfusuna geçirebilir, bir antep'li kızla yakınlık kurarken çok dikkatli olun, kim vurduya gelir kendinizi nikah masasında bulursunuz valla. (ya 25 e bi antepli kızın kalması zaten Halley kuyruklu yıldızının Dünya dan görülme sıklığı kadardır da ben lafın gelişi öyle yazdım. 17den itibaren kapaklama, kapağı atma işleri başlıyor.)

Anaçtırlar, ellerinden her iş gelir. benim eşim çalışmasın ev hanımı olsun diyorsanız, antepli kızlar biçilmiş kaftan. Evlendikten sonra aldatma oranları düşük ama evlenene kadar aman aman pu pu eşşedü enla asla asla aman aman pu...

Seks konusunda yeni nesil iyi, yani şöyle diyim seks konusunda 95 doğum ve daha yenilerine kefilim. Ama 95 ve eski modeller sorunlu... Artık şansınıza biraz da sizin ten uyumuna bağlı.

Zekidirler, cindirler, siz leb demeden rakım 801 derler. (çorum'un rakımı)

Kilolu veya balık etlidirler. Degillerse bile kilo almaya müsaittirler. Arap olanlarına yönelin diyeceğim ama onlar evlendikten sonra dağılıyor. Esmerlerinin de güzeli elbet var.

Bana sorarsanız Antep kızlarından uzak durun ya. Valla abi kız mı kalmadı gezegende. Kötüler demiyorum, hani aşık olursun gözlerin kör olur anlarım ama seçme şansın varken, hiç gerek yok macera aramaya...

Riskli kızlardır.
Ellerinde testere ile gezen ufak tefek kızlardır.
Çoğu sinirlidir.
iyi çiğ köfte yoğururlar potansiyel lahmacuncu da olabilirler.
Genellikle aileci olup, antepten başka bir yerde yaşayamazlar.

Edit: antepli biri eksilemiş.