bugün

6 yıllık hasretimin sebebidir.
Tatil için vazgeçilmez adresim.
memleketim.beşikten mezara huzurla seyahati sürdürülecek şehir.
hiç şüphesiz ki Antalya dünyanın en güzel yeridir.

M. Kemal Atatürk.
Türkiyede şehirler ikiye ayrılır Antalya ve diğerleri gidilip görelesi bir yer yaşadığım şehir öğrencilerinde burayı tercih etmesi tavsiyemdir.
temmuza girmeye ramak kalmışken bile gök gürültülü sağanak yağmurlu dolu yağan o sıcak şehir 5 dakikada sis çöktü anlayamadık.
Samuel etoo gibi dünya yıldızı olan futbolcunun yaşadığı yeni şehir.
türkiye nin en güzel yeridir.
AKP döneminde Ramazanlar serin geçen şehir.
bir antalyalı olarak sevindiğim hava durumudur. iyice çöle bağlayacaktı şehir.
türkiyenin en az göç veren şehridir. kısmet olursa eylül ayımı orada geçirmeyi planlıyorum.
yılda yaklaşık 2 milyon rus antalyaya geliyor. ruslar malum kadın ağırlıklı millet olduğundan 1.2 milyonu kadın olsa ve bununda 1/3 ü ilişkiye açık olsa 400.000 avlanmayı bekleyen rus var.

antalyanın nüfusu 2.222.562 dir. bunun %50.53'ü erkek tir. erkeklerinde avcı olanları bu oranın %20 si dersek 224.612 potansiyel rakibiniz var. 150 bin avcı erkek diğer illerden gelse 374.612 bin potansiyel rakip yapar.

rus odaklı çalıştığımızdan diğer ülkelerden gelen hatunları ve yerlileri işin içine katmadık. yani 1 avcı erkeğe ortalama en az 1 ilişkiye açık rus düşüyor. tabi önemli olan bu rusu ayarlayabilmek. yoksa sizin hakkınızıda yerler.
Alanyalıların oralı olduklarını reddettikleri ildir. (edit:bende Alanyalıyım.)
sıcak. çok sıcak. daha da sıcak olacak.
Şuan bulunduğum eskisi kadar sıcak olmayan yaşlı turistlerin mekanıdır.
Ara sıra kaleiçi nde ki dolma meyhane si özlenendir.
dünya gözüyle eto ile ronaldinho'nun izlenebileceği, bolca rus ve alman'ın yanı sıra nevruz'da iranlının, her mevsimde ise kaleiçinde japonların rastlandığı yerdir.

ayrıca "ya ıntalyılılar çık şnslı kışn sğuk ılmıyı ırda" diyen arkadaş ya sibirya'da yaşıyor, ya da bu şehri hiç bilmiyordur. tamam burası kar almıyor, sivas ankara gibi eksilere de inmiyor ama soğuk oldu mu tam soğuk oluyor. nisan'ın başı bile soğuktu. yılbaşını denizde kutlayan abilerden yola çıkıp demeyin şunu.
içimi yaralayan insanlardan birinin bulunduğu yedir.
Son haftalar o kadar da sıcak değildir. Geldiğimden beri hiç terlemedim.
4-5 günlüğüne arkadaşımın yanına ufak çaplı bir tatil amacı ile geldiğim şehir şimdi ankaradan buraya gelince nem bitirdi beni.
isteyene dağı isteyene plajları vardır yazın nem ve sıcak bir araya gelince durulmaz buralarda denizide öyle pis değildir.
Düşen turizme hareket katmak ses getirmek için 2 yıldızı şehre dahil eden zeki insanların bulunduğu cennetimizdir.
Akdeniz uni çağrıştırıyor. Hayallerim vardi. Ömer Özkan la organ nakilleri yapacaktik..
değerini 1 haftadır tam anladığım güzel şehrim.
Yörem yurdumdur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar