bugün

cümleyi kuran kişinin annesinin kerhane de olduğu kesin bir gerçektir, fakat karşısında ki vatandaş'ın annesinin orada olup olmadığı hala muallaktadır, yalan söylüyor olabilme ihtimali yüksektir, bok atayım izi kalsın, izi kalmazsa kokusu kalsın misali düşünüyor olabilme ihtimali de söz konudur.

edit: ermenistan'ın soykırım iddiası.
(bkz: hocalı katliamı)
aslı ''annem anneni kerhanede görmüş babana selam söylemiş'' olup iğrençliğin bu kadar olabilecegini düşünmek ve insanlıgından utandıran kelimeler dizesi.
oturup karşılıklı içmeleri gereken çocukların kuracağı cümlelerden herhangi biri.
- annem anneni kerhane de görmüş.
- benim annem temizlikçi oğlum orda.
- yok ya, asıl benim annem temizlikçi, neler anlattı neler annenle ilgili.
- başını mı beklemiş, şerefsizin oğlu defol git başımdan.
erkeklerin giriş yaptıkları mekanlardan olan yerin, kadınlar için oluşturulmuş olması durumunda çocuklar arasında oluşan diyalok çeşiti, yada her iki çocuğunda piç olduğunun kanıtı...
bir nevi sperm bankasıda olma ihtimali vardır.
-annem anneni kerhanede görmüş.
+iyi ozaman annem sahip çıkar annene!
-nasıl yani?
+annemin sözü geçer olum.
-hee iyi sen söylede göz kulak olsun ozaman. *
iKi GÜNAHSIZ YAVRUNUN TALiHSiZ DiYALOĞUDUR. MAALESEF ANNE/BABA NIN YAPTIĞI HATALARIN BEDELiNi HEP ÇOCUKLAR ÖDER VE O BEDELLER ÇOK AĞIR ÖDENiR. SONUÇ OLARAK, HERKESiN BiR HiKAYESi VAR.
Sıradan bir ülkede sıradan bir dialog :

+ annem anneni kerhanede görmüş.
- ne zaman lan?
+ dün sabah.
- mümkün diil olm izin günüydü dün.
+ valla görmüş, annem yanılmaz.
- vay orospu dünkü hasılatı saklayacak aklı sıra.
+ olm benimki de para kaçırıyo lan.
- kesecen bu orospuların kulaklarını bak bi daha yapıyolar mı.
+ mına goduklarım...
- ben gideyim de harcamadan alayım şu parayı arabanın taksidi bitmedi daha mına sokayım.
+ tamam hacı görüşürüz.
- byes.
söyleyeni bilemesekde söylenen kişinin büyük ihtimalle küçük emrah olduğunu söylenebiliriz.
iş arkadaşı annelerin çocuklarını başbaşa bıraktığında çocukların aralarında konuşacakları cümlelerden sadece biridir.muhtemelen kerhaneninde,yapılan işinde ne olduğunu bilmiyorlardır.
(bkz: kerhanede annesini kıçındaki benden tanımak)
(bkz: dinime kufreden musluman olsa)
Yerinde söylenmesi en hoş olan kelam.