bugün

dışardan bakıldığında temizlikçi gibi görünen bakımsız, tembel, kendini dış dünyaya izole etmiş annelerin genel özelliğidir..
yoo benim annem gayet fit ve guzel. hulya avsar yaninda halt etmis.
arkadaşın annesi çocuğun yanında kız arkadaşı gibi duruyodu.
o senin anan, bizimkileri karıştırma.
benim annem benden zayıf ve sarışın yeşil gözlü yabancı zannediyorlar. çok güzel bi kadın. ki eğer şişman veya güzel olmasa bile o bi anne. evladını dünyaya getirdikten sonra kaldı belki kiloları. belki de bir çok işi annelerimiz yaptığı için yıpranmış, yorulmuştur artık. annelere çirkin demek kimin haddine?
saçma saçma saçma saçma.....saçma..
Hiçte değil annem benden kat kat güzel. Biraz daha elmacık kemiklerinin çıkıklığını gözlerinin yeşilini ah ah o lezzetli yemekler yapan ellerinin genlerini alabilirdim.
Benım annem ıcın uymamıs genelleme. Benden daha guzel oldugu acı ama gercek. Babam tarafına cektıgım ıcın bazen ısyan edıyorum.
valla benim annem de zayıf şükür diyip aradan sıvışıyorum.
kadın benimle aynı. şükür ki anneme çekmişim.

ayrıca ne olursa olsun bi insan annesine bakıp nasıl bunları düşünebilir?
pes.
Yanlış tespit. Herkese kendi annesi en güzeldir. Kafanıza sokayım.
Adriana lima ve alessandra ambrosio nun anne olduğu bir dünyada böyle bir şey söylenmesi çok mantıksız.
Anadolu kadini olan her annenin çoğunluğu şişman ve kısa boyludur ama çirkin olmaları tartışılır.
Yanlış olan tespittir.Dünya'daki bütün anneler Güzeldir..
Şimdi benim annem olsa "dünkü b*k beni beğenmiyor derdi.
Hic bir anne çirkin değildir. onun guzelliģini göremeyecek kadar cirkin bi evlat yetiştirmiştir sadece. *
Benim annem hariç doğru tespittir. Alayınızın annesi şişko tipsiz. Siz guzel sanıyosunuz.
Benim annem zayıf ve güzel bu neyin kafası?
Alakasiz tespittir. Annem benden guzel lan. Sarisin zayif falan. Babam salak tabi.
Şişman olduğu olabilir.benim anayım da şişko ama çirkin değil.hatta japon bir bayan arkadaş genç durduğunu bile söyledi.
bazı annelerin çürüttüğü içi boş iddiadır.
(bkz: sofia vergara)
genelinin şişman olduğu doğrudur. ama ben severim. Mesela Babannem gülünce, karnı da gülüyor. acaip hoşuma gidiyor lan.
annesi bir Hollywood yıldızı olmayan ergen bir kardeşimizin açtığı başlıktır, medya zehirlenmesi yaşıyordur, derhal beyni temizlenmelidir.
bu sözü söyleyenlerin kulaklarında seni doğuracağıma taş doğursaydım! sözü çınlıyordur kesin.
keşke doğru olsaydı bu önerme.

annem 51 yaşında. 34 beden.

valla utanıyorum kendimden.
şişmanlık neyse de çirkinlik konusunda katılınmadığını düşündüğüm önerme.

benim annem hiç de çirkin değil bi' kere. evet şişman ama çirkin değil.

ayrıca herkesin annesi kendine güzeldir bana göre...
şişman ve çirkin olmayan milyonlarca anne var. ki bunu anne olarak sınırlamak yanlış olur.