bugün

çocuklarda uzun süren bir psikolojik bozukluğa sebep olan olaydır. neyseki başıma gelmemiştir. kimsenin gelmesindir. hoş olmazdır zira.
anne ve babayı namus cinayeti adı altında vurmakla sonuçlanan olaydır. *
anne ve babanın leylek yalanından sonraki en büyük yalanlarıyla tanışmana neden olacak durumdur.
Ergenlik zamanında görülürse Her boku ben biliyorum havasına girip ''sevişmeyi de bilmiyor bunlar'' diye düşünür.
psikologlara göre belli bir yaşın altındaki çocuklar için ciddi travma sebebi. babaya düşman bile olabilirmiş o yaştaki bir çocuk.
hani hep derler ya bilmem ne olur çocuk travma flaan geçirir psikolojisi falan bozulur, onlar yalandır bana göre. şayet öğrendiğim an benim psikolojim hiç bozulmadı gayet normal karşıladım yani çocukluğum öyle travmalarla ağır sorunlarla geçmedi. zaten öyle psikoloji bozulur diyerek aptalca salak salak demagoji yapanlara da sinir oluyorum. ulan zaten gerçeklerin söylenmemesi psikolojiyi bozar bi kere tamamen yanılıyor aslında insanlar. e nası olsa söylemesen bile o çocuğun büyüdüğünde bi gün mutlaka öğrenmesi gereken şeyler bunlar. bizim istediğimiz gerçekler zaten sorunlar gerçekler saklandığı zaman çıkar. ben görmedim ama hiç psikolojim falan bozulmadı doğa bu, hayatın gerçeği. hayattaki en doğal en saf şeyler. ha anlamadığım bi de şu var sen başkasının seviştiğini görünce bişey olmuyor anne babanınkini görünce mi oluyor? e o senin gördüğün başka insanların çocuğu da olabilirdin sen. o zaman kimseye sevişmeyin mi diyecektin?
çocuk yapıldığını öğrendiğim zaman yok hayır benim babam başka şekilde yapmıştır öyle şey yapmaz diye inkar ettiğim çocukca sebeplerden göründüğü üzere bize nasıl öğretildiğinin göstergesidir.Pis tüü kaka olarak öğretilir. babandan şüphe edersin sonra.